×
 • Vip
 • Vip

  Moment qesharak në BBVK, Kaderi dyshon se ka kancer në këmbë por i del ngjyrë

  FrontOnline
  02 Dhjetor 2023

  Një moment qesharak ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

  Kaderi ka qenë protagonistja e një episode të padëshiruar shqetësimi, i cili ka ardhur nga një shenjë që ajo ka parë në këmbën e saj.

  Gjithçka nisi kur ajo, në një shenjë vëzhgimi të rastësishëm të këmbës së saj, vërejti një njollë të cilën e etiketoi si një simptomë të mundshme të kancerit.

  “Kjo mund të jetë kancer?” – pyeti ajo me një ton të shqetësuar, ndërsa mendimet e saj shkonin drejt skenareve më të këqij shëndetësorë.

  Edona, një tjetër banore e shtëpisë, e gjeti situatën aq absurde sa filloi të qeshte, gjersa Kader i drejtohej me seriozitet duke i kërkuar të mos qeshë me situatën.

  Pas një kohe, kur emocionet u qetësuan dhe të gjithë banorët u mblodhën në dhomën e ndenjës, e gjithë situata u zbulua të ishte një alarm i rremë.

  Ajo që Kaderi e kishte menduar për shenjë të kancerit, në të vërtetë doli të ishte vetëm një përhapje ngjyre – një përzierje e thjeshtë e pigmentit që kishte lënë gjurmë në lëkurën e saj.

  Videoja në fjalë ka qarkulluar me të madhe në rrjetet sociale, duke bërë që mijëra fansa të qeshin me këtë mendësi naive që bukuroshja nga Prizreni shfaqi në shtëpinë e BBVK. /Telegrafi/

  Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?
  Nga Rubrika
  Vip21 Shkurt 2024
  Nominimi i kësaj jave, duket se e ka nxjerr nga vetja në disa situata Meritonin. Ai ka pasur përplasje me shumë banorë...
  Vip21 Shkurt 2024
  Koncertet e Madonna-s kanë qenë shumë të ngarkuara së fundmi. Në koncertin e saj të fundit në Seattle, megjithatë, gjithçka dukej se...
  Vip20 Shkurt 2024
  Një skenë e tensionuar ka kapluar shtëpinë e “Big Brother VIP Albania 3” kur një debat mes banoreve u shndërrua në një...
  Të tjera
  Lajme21 Shkurt 2024
  Kryetari i Sindikatës së Punëtorëve të Sektorit Privat, Jusuf Azemi, tha se punëtorët teknik dhe ata të sigurimit fizik të Universitetit të...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Ministri i Mbrojtjes së Finaldën Antti Hakkanen e ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes së Kosovës, Ejup Maqedoncin. Sipas njoftimit...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Koalicioni i OJQ-ve për Mbrojtjen e Fëmijëve – KOMF ka kërkuar veprime të menjëhershme për trajtimin e rastit të vdekjes së katërvjeçares...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Deputeti Pal Lekaj, deklaroi se nuk i kujtohet nëse në mbledhjen e kryesisë së Kuvendit të mbajtur më 10 gusht 2016 ishte...
  Kronika21 Shkurt 2024
  Me urdhër të Prokurorisë Speciale (PS), Policia e Kosovës ka ndërmarr një aksion në shtatë lokacione të ndryshme të Kosovës, ku janë...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Drejtorit të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Petrit Ajeti, po raporton në Komisionin parlamentar për mbikëqyrje të kësaj Agjencie. Mbledhja ka nisur...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.