×
 • Vip
 • Vip

  Miku e paralajmëron Bucin: “Nesër e ki dekën”

  FrontOnline
  30 Nëntor 2023

  Miku i Bucit, Pashtriku, ka publikuar një fotografi në ‘Instastory’ teksa ka uruar një mik për ditëlindje.

  Ne të njëjtën fotografi shihet edhe Buci teksa i ka bërë një paralajmërim të frikshëm.

  “Ky tjetri po get nesër e ka deken”, shkroi ai.

  Kujtojmë që Indeksonline ditën e djeshme raportoi se prime i të premtes do të jetë i Bucit.

  Pritet që në program të vij edhe e dashura e tij por se a do të diskutohet për raportin e Bucit dhe Santianes mbetet ta shohim./Indeksonline/

  Në MINIMAX kanë filluar zbritjet finale me çmime fikse 2€, 5€, 7€, 9€
  Nga Rubrika
  Vip21 Shkurt 2024
  Industria e modës ka implikime në mjedis, që mund të çojë në rrjedhje kimike, mbeturina të dërguara në landfille ose të hedhura...
  Vip21 Shkurt 2024
  Aktori dhe komediani Eewen Macintosh, i cili luajti Kit Bishop në serialin "The Office", vdiq në moshën 50-vjeçare. Ewan Mackintosh ishte më...
  Vip21 Shkurt 2024
  Nominimi i kësaj jave, duket se e ka nxjerr nga vetja në disa situata Meritonin. Ai ka pasur përplasje me shumë banorë...
  Të tjera
  Lajme21 Shkurt 2024
  Me propozim të prokurorit special Ilir Morina, është mbyllur për publikun gjykimi ndaj të akuzuarit Dejan Raciq, i cili ngarkohet për dhunim...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Kryeparlamentari, Glauk Konjufca ka zgjedhur të mbrohet në heshtje, në seancën gjyqësore me akuzën për hedhje të gazit lotsjellës disa vite më...
  Ekonomi21 Shkurt 2024
  Sot po flasim për derivate. Por jo për çdo lloj derivati, po flasim për derivatet e Petrol Company. Me derivatet e kësaj...
  Kronika21 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës, gjegjësisht njësiti (Fast Kosova), me mbështetje të Njësisë Speciale Operative, sot më 21.02.2024, pas një pune intensive në terren,...
  Bota/Rajoni21 Shkurt 2024
  Miliarderi Elon Musk është nominuar për Çmimin Nobel për Paqe 2024 nga një deputet norvegjez, i cili vlerësoi pronarin e platformës X...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Është shtyre raportimi i ministri të Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, dhe përfaqësues të Doganës së Kosovës dhe Administratës Tatimore, në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.