×
 • Vip
 • Vip

  Meritoni ia përmend vajzën Ledjonës: Është turp për ty që je prind vetë që e sjell situatën këtu

  FrontOnline
  20 Shkurt 2024

  Ledjona dhe Meritoni kanë bërë debat të ashpër në prajm, arsyeja ishte ngacmimet e këtij të fundit duke ia përmendur emrin e vajzës së saj.

  “Më tha që vajza e saj quhet Miki. Ne po bënim debat. Nuk kemi nevojë t’i përfshijmë fëmijët. Unë vetë jam baba, kam djalin 5 vjeç. Nuk kemi nevojë t’i përfshijmë”, ka thënë Meritoni.

  “Ti e fute fëmijën”, ia ktheu Ledjona.

  ‘Ti njihesh për viktimizim”, ka vazhduar Meritoni.

  “Ti nuk lëndohesh nëse ta përdorin fëmijën? Gruaja që ke në krah e di si quhet vajza ime. Si të debatoja unë me ty kur ti gjithë kohësh më thërrisje emrin e vajzës”, ka thënë Ledjona.

  “Ti më ke provokuar ndaj Romeos. Unë kam filluar ta humbas besimin këtu brenda sepse po shoh fytyrat”, është shprehur Meritoni.

  “Poshtërsia më e madhe e tij është që thotë se nuk ia ka thënë Ledjona që vajza ka atë emër, dhe ja ku doli”, ka ndërhyrë Erjola.

  “Kurrë nuk ta kam përfshirë fëmijën”, ka vazhduar Ledjona.

  “Mos u viktimizo. Ta thanë dhe komentet që je personi që vetëm viktimizohet”, ka thënë Meritoni.

  “Është turp për ty që je prind vetë që e sjell situatën këtu”, ia ktheu Ledjona.

  Debati mes tyre ka vazhduar me ofendime të rënda.

  Përmes investimeve, KEDS iu ofron rreth 10 mijë banorëve të Vitisë stabilitet energjetik
  Nga Rubrika
  Vip19 Prill 2024
    Vesa Vllasaliu, ish-konkurrentja e “Big Brother VIP Kosova”, ka nxitur dyshimet se po i jep fund beqarisë. Ndonëse nuk ka postuar...
  Vip19 Prill 2024
  Në shtëpinë e zhurmshe të “Big Brother Vip Albania”, tensionet nuk janë të reja, por duket se mbrëmja e djeshme ka sjellë...
  Vip19 Prill 2024
  Pak orë para spektaklit të sotëm, debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip” nuk paskan të ndalur. Teksa banorët po bëhen gati...
  Të tjera
  Lajme19 Prill 2024
  Policia e Kosovës ka arrestuar sot në Ferizaj një shtetas të Maqedonisë së Veriut, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet...
  Bota/Rajoni19 Prill 2024
  Policia suedeze ka qëlluar dhe arrestuar një burrë që dyshohet se ka plagosur tre gra me një objekt të mprehtë në Vasteras,...
  Lajme19 Prill 2024
  Njësiti i hetimeve të stacionit policor të Drenasit, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë në ofrimin e informatave, të cilat do...
  Lajme19 Prill 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani kujtoi përvjetorin e masakrave në rajonin e Gollakut, ku forcat serbe vranë 115 civilë shqiptarë, fëmijë, gra...
  Lajme19 Prill 2024
  Bashkimi Evropian i ka përsëritur thirrjet të premten që të mos mohohet gjenocidi në Srebrenicë, në një kohë kur është duke u...
  Lajme19 Prill 2024
  Ish-kryeministri Isa Mustafa i ka reaguar kryeministrit Albin Kurti për një deklaratë që ai e bëri sot në 11 vjetorin e Marrëveshjes...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.