×
 • Vip
 • Vip

  Meritoni çmallet me nënën e tij – “Ti je kampion, më ke bërë krenare çfarë djali kam rritur”

  FrontOnline
  25 Maj 2024

  Një nga finalistët që u eliminuar nga ‘BBVA’ është Meriton Mjekiqi.

  Teksa ishte në studio atë e ka befasuar nëna e tij.

  Nëna e tij u shpreh që është e lumtur që ai është djali i saj.

  “E falënderoi zoti që të kam ty dhe jam krenar për ty”, ka thënë e ëma e Meritonit.

  “Ti je kampion, më ke bërë krenare çfarë djali kam rritur”, ka shtuar ajo me tej.

  Ndërkaq, Meritonit iu dha edhe çeku me 10 mijë euro.

  Përfito FALAS një pushim për çift në Budva
  Nga Rubrika
  Vip15 Qershor 2024
  Këngëtari shqiptar, Sabri Fejzullahu ka kujtuar në 32-vjetorin e vdekjes, gjyshin e tij. Ai shprehet se me vdekjen e tij i është...
  Vip15 Qershor 2024
  Më 19 Qershor, në orën 21:00, grupi i mirënjohur i muzikës shqiptare, Elita 5, do të ngjitet në skenën e sheshit të...
  Vip14 Qershor 2024
  Ish-konkurrentja e BBVA3 dhe moderatorja Erjola Doçi intervistoi Jul Dedën në emisionin më të ri që startoi në Top Channel, Top Arena. Mes...
  Të tjera
  Kronika15 Qershor 2024
  Është arrestuar një burrë në Lipjan, i cili dyshohet se ka rrahur motrën e tij. Pas intervistimit me vendim të prokurorit, rasti...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një i dyshuar është arrestuar të premten pasi kishte rrëmbyer një person dhe që për lirimin e tij kërkonte 30,000 euro nga...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një përleshje fizike ka ndodhur ditën e premte mes dy personave në Han të Elezit. Policia njofton se një person ka pësuar...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një burrë nga Jabllanica ka raportuar në Polici zhdukjen e bashkëshortes dhe vajzës së tyre. Sipas Policisë, i njëjti ka njoftuar se...
  Bota/Rajoni15 Qershor 2024
  Për fundjavën që presim Shqipëria do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike kjo dhe për shkak të depërtimit të masave ajrore...
  Lajme15 Qershor 2024
  Nga 170 euro sa ishte vitin e kaluar, çmimi i një kurbani në Kosovë këtë vit ka shkuar në 350 euro. Shitësit...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.