×
 • Lajme
 • Lajme

  Mërgimtari me Opel Kadet të 85-ës ia mësyn Kosovës

  FrontOnline
  24 Dhjetor 2020

  Mërgimtarë të shumtë ia kanë mësyrë Kosovës për t’i kaluar festat e fundvitit bashkë me familjarët e tyre. Disa kanë ardhur me aeroplanë, e të tjerë me vetura.

  E përderisa zakonisht në sy bien veturat luksoze të tyre, sot vëmendje ka marrë një veturë e vjetër e një mërgimtari.

  Në një prej rrugëve të vendit është parë një mërgimtar me nje Opel Kadet të vitit 1985.

  Arif Vladi me 17 shkurt në hotel Lake Side
  Nga Rubrika
  Lajme20 Maj 2024
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka thënë se kryeministri Kurti e ka sjellë Serbinë si temë kryesore të diskutimit...
  Lajme20 Maj 2024
  Deputeti Fatmir Humolli ka thënë se kur qeveria të japë llogari, ai do të votojë për shpërndarjen e Kuvendit. “Duhet të shkarkohet...
  Lajme20 Maj 2024
  Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta deklaroi sot se, politikat aktuale në Shqipëri nuk po e udhëheqin vendin në drejtimin e...
  Të tjera
  Lajme20 Maj 2024
  Policia e Kosovës ka jap detaje shtesë lidhur me aksionin e zhvilluar gjatë ditës së sotme në veri të vendit. Sipas njoftimit...
  Lajme20 Maj 2024
  Kreu i LDK-së, Lumir Abdixhiku, tregoi arsyet e refuzimit të ftesës për takim me kryeministrin Albin Kurti. Ai tha se ftesa e...
  Lajme20 Maj 2024
  Pas shiut të rrëmbyeshëm që përfshiu orët e para të mëngjesit Prishtinën dhe jo vetëm, sipas parashikimeve të fundit, të martën pasdite...
  Bota/Rajoni20 Maj 2024
  Për herë të parë në Shqipëri kurorëzojnë dashurinë në martesë një çift i komunitetit LGBT. Ndonëse nuk konsiderohet e ligjshme dy vajzat...
  Lajme20 Maj 2024
  Qeveria e Kosovës ka zhvilluar mbledhje elektronike, në të cilën ka miratuar `Projektligjin për Ratifikimin e Traktatit` ndërmjet Kosovës dhe Danimarkës, për...
  Sport20 Maj 2024
  Barazimi i Real Madridit me rezultat 4-4 ndaj Villarrealit, e pa Carlo Ancelottin duke vendosur në fushë formacionin e dytë të ekipit,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.