×
 • Vip
 • Vip

  Mërgim Berisha reagon pas daljes së Vesës nga Big Brother Vip Kosova

  FrontOnline
  28 Nëntor 2023

  Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVK , me të rrëfyer historinë e tradhëtisë së të fejuarit të saj Mërgimit, e bëri atë po aq të përfolur sa veten e saj.

  Pra Mërgimi me hyrjen e Vesës në BBVK u përmend pothuajse çdo ditë nga mediat kosovare.

  Që prej momentit kur Vesa rrëfeu historinë e plotë , pra versionin e saj të lidhjes së dashurisë, Mërgimi u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale.

  E vetmja që postonte dhe ishte aktive në rrjete sociale ishte bashkëshortja e tashme e Mërgimit dhe ish shoqja e Vesës , Edona.

  E prime e kaluar Vesa u eleminua nga shtëpia e BBVK , e me daljes e saj duket sikur Mërgimi ‘u shlirua’ dhe nuk ndihet më në ethe.

  Sot gjatë ditës ai postoi një foto krahë bashkëshortës së tij Edonës.

  Veprim ky i cili po duket tendencioz ndaj Vesës, e cila tashmë mund të shoh çdo veprim të Mërgimit.

  Curri: Atdheu dhe Xhuli ia kaluan për shpejtësi të krijimit të lidhjes, Vivien dhe Getinjos (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Vip26 Shkurt 2024
  Gani Gërmia i është kthyer sërish një batute që bëri për Alby The Goat në fillim të edicionit të dytë të Big...
  Vip26 Shkurt 2024
  Si asnjëherë më parë në një studio televizive, Grida Duma ka rrëfyer për jetën personale e profesionale. Djali, siç thotë ajo, është...
  Vip26 Shkurt 2024
  Grida Duma është një prej grave që fuqishëm ka përkrahur gratë e tjera gjatë karrierës së saj politike, por edhe tash në...
  Të tjera
  Lajme26 Shkurt 2024
  Gjykata e Apelit ka vendosur që Enver Sekiraqa të rikthehet në arrest shtëpiak, dhe të mos qëndrojë më nën masën e paraqitjes...
  Bota/Rajoni26 Shkurt 2024
  Parlamenti i Hungarisë miratoi sot ofertën e Suedisë për t’u anëtarësuar në NATO, duke pastruar pengesën e fundit për vendin për t’u...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Departamenti amerikan i Mbrojtjes ka njoftuar për vizitën e drejtorit kryesor për Politikat Europiane të NATO-s, Alton Buland në Kosovë. Departamenti amerikan...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se Qeveria ka pranuar që çështja e dinarit të diskutohet me Serbinë në Bruksel në...
  Sport26 Shkurt 2024
  Ballkani sot (e hënë) përmes një njoftimi në faqen e tyre zyrtare në Facebook, ka bërë të ditur se kanë vazhduar bashkëpunimin...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Presidentja Vjosa Osmani, e cila po qëndron për vizitë në Katar, është pritur në takim nga Emiri i Katarit, Sheikh Tamim Bin...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.