×
 • Sport
 • Sport

  Menjëherë pas nënshkrimit me Barcelonën, Hansi Flick synon ta ketë këtë lojtar në ekip

  FrontOnline
  24 Maj 2024

  Trajneri gjerman, Hansi Flick pritet të emërohet si trajner i ri i Barcelonës, duke pasuar Xavi Hernandezin.

  Menjëherë pas këtyre lajmeve, specialisti i transferimeve Fabrizio Romano shkroi se me Flick që pritet të bëhet trajner i ri i Barcelonës, një nga ish-lojtarët e tij poashtu është lidhur me një lëvizje në Spanjë, transmeton Klankosova.tv

  Sipas gazetarit të Relevo, Matteo Moretto, bëhet fjalë për futbollistin Kimmich.

  “Kimmich është një lojtar që Flick e pëlqen shumë. Interesi për ta pasur në ekip është i konfirmuar”, tha ai.

  Cilësi, gatim dhe shpërblim
  Nga Rubrika
  Sport24 Qershor 2024
  Shqipëria e nënvlerësuar përballet sot me Spanjën, një nga favoritët për të fituar Euro 2024, teksa mbetet “ambicioze” pasi kërkon të sigurojë...
  Sport24 Qershor 2024
  Shqipëria do të luajë ndeshjen e tretë dhe të fundit në grupin B të Kampionatit Europian ndaj Spanjës. Një sfidë vendimtare ku...
  Sport24 Qershor 2024
  Shqipëria sonte mund të shkruajë historinë në Euro 2024. Kuqezinjtë përballen me Spanjën në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve dhe...
  Të tjera
  Lajme24 Qershor 2024
  Gjykata Supreme e Kosovës sot ka mirëpritur konferencën e 14-të kryetarëve të Gjykatave Supreme të Evropës Qendrore dhe Lindore, e cila u...
  Lajme24 Qershor 2024
  Disa qytete të Kosovës, dje janë përfshirë nga një valë e madhe e reshjeve të shiut. Në disa zona të Kosovës, këto...
  Sport24 Qershor 2024
  Shqipëria e nënvlerësuar përballet sot me Spanjën, një nga favoritët për të fituar Euro 2024, teksa mbetet “ambicioze” pasi kërkon të sigurojë...
  Lajme24 Qershor 2024
  Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Armend Muja, ka thënë se Kosova duhet të manifestoj qëllimin e saj që të jetë e gatshme t’i...
  Lajme24 Qershor 2024
  Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Partia Demokratike e Kosovës, do ta dërgojnë në Gjykatën Kushtetuese Projektligjin për Komisionin e Pavarur për Media...
  Hulumtime24 Qershor 2024
  Komuna e Deçanit e cila drejtohet nga Bashkim Ramosaj ka shpërblyer me tender 7.8 milionë euro konsurciumin “Lika Company & Lika Trade”...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.