Vip

Megan Fox edhe zyrtarisht është divorcuar

Megan Fox edhe zyrtarisht është divorcuar
16:09 | 19 Tetor 2021

Megan Fox dhe Brian Austin Green kanë arritur zyrtarisht një marrëveshje përfundimtare mbi përfundimin e martesës, gati një vit e gjysmë pas fillimit të padisë për divorc. Ish -çifti ishin martuar për gati 10 vjet para se të njoftonin ndarjen e tyre në maj 2020.

Ata përmendën dallimet e papajtueshme si arsye të divorcit dhe kërkuan kujdestarinë e përbashkët të djemve të tyre, Noah nëntë vjeçar, Bodhi shtatëvjeçar dhe Journey pesëvjeçar. TMZ raporton se Fox dhe Green nuk kishin një marrëveshje para martesës, që do të thotë se pasuritë e tyre të fituara gjatë martesës do të ndahen 50/50.

“Ajo ishte gjithmonë e sinqertë me mua. Unë isha gjithmonë e sinqertë me të. Ne kishim një marrëdhënie të mahnitshme. Unë gjithmonë do ta dua atë. Dhe unë e di që ajo do të më dojë mua”, tha Green gjatë një podcasti.

Fox është në një lidhje me reperin Machine Gun Kelly dhe Green ka gjetur përsëri lumturinë me balerinën Sharna Burgess./FrontOnline/

 

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera