Vip

Me gjoksin e harlisur në një fustan të ngushtë: “E bekuar, mirënjohëse dhe e përqendruar”!

Me gjoksin e harlisur në një fustan të ngushtë: “E bekuar, mirënjohëse dhe e përqendruar”!
14:02 | 21 Korrik 2021

Ajo i pëlqen ahengjet, duke kaluar një kohë të mirë dhe duke drejtuar një nga strip-klubet më të vizituar në Londër. Bianca është vajza e futbollistit të famshëm Paul Gascoigne, transmeton FrontOnline.

Ajo ka marrë pjesë në shfaqje të ndryshme të realitetit, është modele dhe drejton një nga strip-klubet më të vizituara në Londër.

Në të vërtetë, kjo bionde shpesh është në shënjestër të paparacëve për shkak të sjelljes së saj publike, por edhe pamjes së saj.

Ajo gëzon vëmendjen e mediave dhe shpesh reklamon në rrjetet sociale duke postuar fotografi tërheqëse.

Ajo së fundmi postoi një foto të saj me një fustan të ngushtë në profilin e saj në Instagram, dhe në përshkrimin shkroi: “E bekuar, mirënjohëse dhe e përqendruar”.

Postimi provokoi një ortek komentesh në lidhje me pamjen e saj: “Seksi dhe e bukur”, “Dukesh perfekte”, “Uau, çfarë vajze”, ishin disa prej komenteve të fansave.

 

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera