×
 • Sport
 • Sport

  Më 27 shkurt dalin në shitje biletat për miqësoren Suedi-Shqipëri

  FrontOnline
  25 Shkurt 2024

  Më 25 mars, kombëtarja e Shqipërisë do ta luajë një ndeshje miqësore kundër Suedisë.

  Ndeshja do të zhvillohet në ora 19:00 në Stockholm në “Friends Arena”.

  Lidhur me këtë lojë, Federata Shqiptare e Futbollit, ka dalur me një njoftim për shitjen e biletave.

  Sipas FSHF-së, ato do të mund të blihen nga data 27 shkurt, duke filluar nga ora 10:00.

  Në njoftim ceket se biletat mund të blihen vetëm online në faqen fshf.org.

  Miqësorja me suedezët, do të jetë e dyta për “kuqezinjtë”.

  Pasi që, të parën do ta zhvillojnë kundër Kilit.

  Ndeshja luhet më 22 mars në stadiumin “Enio Tardini”, në Parma të Italisë duke filluar nga ora 20:45.

  Prince Coffee House tani edhe në Lipjan
  Nga Rubrika
  Sport19 Prill 2024
  Trojet shqiptarë kanë nxjerrë njerëz të suksesshëm dhe të mbërrirë në fusha të ndryshme. Pa diskutim, sportistët ishin ata që i bënë...
  Sport19 Prill 2024
  Komisioni Disiplinor dhe i Etikës i Federatës së Futbollit të Kosovës të premten ka shpallur dënimet për të përfshirët në kurdisjen e...
  Sport19 Prill 2024
  Berat Gjimshiti zhvilloi një tjetër paraqitje mbresëlënëse me Atalantën në UEFA Europa League  në sfidën e dytë çerekfinale ndaj Liverpoolit, aty ku...
  Të tjera
  Lajme19 Prill 2024
  Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi ka thënë se stërvitjet ushtarake të Serbisë, të quajtura “Vorbulla 2024”, paraqesin shqetësim për institucionet...
  Lajme19 Prill 2024
  Policia e Kosovës ka arrestuar sot në Ferizaj një shtetas të Maqedonisë së Veriut, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet...
  Bota/Rajoni19 Prill 2024
  Policia suedeze ka qëlluar dhe arrestuar një burrë që dyshohet se ka plagosur tre gra me një objekt të mprehtë në Vasteras,...
  Lajme19 Prill 2024
  Njësiti i hetimeve të stacionit policor të Drenasit, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë në ofrimin e informatave, të cilat do...
  Lajme19 Prill 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani kujtoi përvjetorin e masakrave në rajonin e Gollakut, ku forcat serbe vranë 115 civilë shqiptarë, fëmijë, gra...
  Lajme19 Prill 2024
  Bashkimi Evropian i ka përsëritur thirrjet të premten që të mos mohohet gjenocidi në Srebrenicë, në një kohë kur është duke u...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.