Sport

Mbyllet me rezultat befasues ndeshja mes Barçës dhe Atleticos, “ndizet” gara për titull

Mbyllet me rezultat befasues ndeshja mes Barçës dhe Atleticos, “ndizet” gara për titull
18:08 | 08 Maj 2021

Është mbyllur në paqe kryendeshja e javës së 35-të në kampionatin elitar spanjoll, La Liga.

Në “Camp Nou”, Barcelona ishte nikoqir i Atletico Madridit në pasditën e sotme, shkruan FrontOnline.

Ndeshja e vlefshme për titullin e kampionit u mbyll baras, 0:0.

Pavarësisht rasteve nga të dyja skuadrat, në fund rrjetat nuk u tundën fare.

Me këtë barazim, Atletico Madridi mbetet lider me 77 pikë të tubuara.

Kurse, Barcelona ngritet në vendin e dytë me 75 sosh./FrontOnline/

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera