×
 • Vip
 • Vip

  Mane: Produksioni i Big Brother VIP Kosova me Edonën u dha leksion mediave brenda e matanë kufirit (VIDEO)

  FrontOnline
  04 Dhjetor 2023

  Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane e ka komentuar praninë e Edonës në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

  Mane ka thënë se ditët e para të Edonës në BBVK, ishin negative kur në pyetje vihen komentet e publikut. Por, gjërat ndryshuan shpejt.

  “Tre ditët e para ishin të frikshme, të tmerrshme, komente që shkonin deri në vrasje, deri në turpërim që Edona po i bënte shqiptarisë e idiotizma të tilla. Ndodhi çudia shpërtheu një dashuri aq e madhe. Pra, në njëri duhet ta njohim, para se të paragjykojmë”, ka thënë Mane pos tjerash.

  “Faleminderit produksionit për këtë leksion të mirë që i dha mentalitetit mbarë shqiptar”, ka shtuar ai.

  Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet, vendet që do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Vip26 Shkurt 2024
  Si asnjëherë më parë në një studio televizive, Grida Duma ka rrëfyer për jetën personale e profesionale. Djali, siç thotë ajo, është...
  Vip26 Shkurt 2024
  Grida Duma është një prej grave që fuqishëm ka përkrahur gratë e tjera gjatë karrierës së saj politike, por edhe tash në...
  Vip26 Shkurt 2024
  Meritoni dhe Ilnisa patën një debat që nuk përfundoi mirë, shkak i gjithë kësaj u bë banorja e re e shtëpisë, Sara...
  Të tjera
  Bota/Rajoni26 Shkurt 2024
  Teksa Shqipëria për pak ditë do të organizojë Samitin për Ukrainën, ministri i Punëve të Jashtme, Igli Hasani, në sesionin e 55...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Në seancën e së hënës në Gjykatën Themelore në Prishtinë, në rastin e njohur si “Veteranët”, Daut Haradinaj, ish-deputeti i Kuvendit të...
  Lajme26 Shkurt 2024
  20 të rinj tjerë të komuniteteve Rom, Ashkali dhe Egjiptian përfunduan trajnimin mbi Edukimin Medial në kuadër të projektit “Luftimi i dezinformimit...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, ka reaguar pas konfirmimit se përfaqësues të BQK-së do të marrin pjesë në takimin e nesërm në...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Një burrë në Prizren ka raportuar se vetura e tij është vjedhur nga persona të panjohur. Por automjeti është gjetur i parkuar...
  Sport26 Shkurt 2024
  Fundjavën që shkoi, përfundoi xhiroja e 23-të e Bundesligas. Edhe pas kësaj jave, Bayer Leverkusen vazhdon të jetë lider. Leverkusen triumfoi përballë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.