×
 • Vip
 • Vip

  Lumbardhi ia vë këmbën mbi Albyt, kjo bën disa lëvizje provokuese para kamerës

  FrontOnline
  30 Nëntor 2023

  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi dhe Alby po shihen të afërt se kurrë më parë.

  Teksa qëndronin në dhomën e gjumit bashkë me Kaderin, Lumbardhi ia vuri këmbën Albyt mbi trupin e saj.

  Ndërsa kjo e fundit provokoi me disa lëvizje para kamerës.

  Por për më shumë detaje, ndiqeni videon e mëposhtme:

  https://www.youtube.com/watch?v=bDD4-p87E2c

  Cilësi, gatim dhe shpërblim
  Nga Rubrika
  Vip21 Shkurt 2024
  Ish-banorja e Big Brother Kosova, Juliana Nura ka zbuluar se atë së shpejti mund ta shohim edhe në politikë. “Po unë po...
  Vip21 Shkurt 2024
  Industria e modës ka implikime në mjedis, që mund të çojë në rrjedhje kimike, mbeturina të dërguara në landfille ose të hedhura...
  Vip21 Shkurt 2024
  Aktori dhe komediani Eewen Macintosh, i cili luajti Kit Bishop në serialin "The Office", vdiq në moshën 50-vjeçare. Ewan Mackintosh ishte më...
  Të tjera
  Vip21 Shkurt 2024
  Aktori dhe komediani Eewen Macintosh, i cili luajti Kit Bishop në serialin "The Office", vdiq në moshën 50-vjeçare. Ewan Mackintosh ishte më...
  Bota/Rajoni21 Shkurt 2024
  Alexei Navalny mund të jetë vrarë nga një grusht në zemër, një teknikë e përdorur dikur nga agjentët sekret në kohën e...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Me propozim të prokurorit special Ilir Morina, është mbyllur për publikun gjykimi ndaj të akuzuarit Dejan Raciq, i cili ngarkohet për dhunim...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Kryeparlamentari, Glauk Konjufca ka zgjedhur të mbrohet në heshtje, në seancën gjyqësore me akuzën për hedhje të gazit lotsjellës disa vite më...
  Ekonomi21 Shkurt 2024
  Sot po flasim për derivate. Por jo për çdo lloj derivati, po flasim për derivatet e Petrol Company. Me derivatet e kësaj...
  Kronika21 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës, gjegjësisht njësiti (Fast Kosova), me mbështetje të Njësisë Speciale Operative, sot më 21.02.2024, pas një pune intensive në terren,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.