×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Lindje magjike e diellit mbi New York

  FrontOnline
  27 Qershor 2020

  Lindja magjepsëse e diellit në New York u kap nga objektivi i fotoreporterit të Anadolu Agency (AA).

  Lindja e diellit u vërejt në brigjet e lumit Hudson. Qielli mbi qytetin amerikan mori ngjyra të llojllojshme.

  KEDS njofton se këto vende do mbesin pa energji elektrike
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni23 Korrik 2024
  Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, tha se vendimi i tij për t’u tërhequr nga gara për rizgjedhje, ka qenë “gjëja...
  Bota/Rajoni23 Korrik 2024
  Zëvendëspresidentja amerikane Kamala Harris ka festuar sigurimin e mjaftueshëm të miratimeve të delegatëve për të fituar nominimin presidencial demokrat. “Sonte, jam krenare...
  Bota/Rajoni22 Korrik 2024
  Shumë sondazhe në javët e fundit treguan se Kamala Harris performoi pak më mirë se Presidenti Biden në një garë hipotetike mes...
  Të tjera
  Lajme22 Korrik 2024
  E pandehura pranoi SMS në 3 të mëngjesit pastaj e çoi me veturë në Drenas- çfarë ndihme iu ofrua Faton Hajrizit pas...
  Lajme22 Korrik 2024
  Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka ftuar që të jetë pjesë e një debati publik mes tij dhe kryeministrit aktual, Albin Kurti....
  Lajme22 Korrik 2024
  Debati mes dy këshilltarëve bashkiakë të Tiranës, Tedi Blushit dhe Halit Valterit degradoi në përplasje fizike këtë të hënë. Edhe pse seanca...
  Lajme22 Korrik 2024
  Gjyqtarja Valdete Daka ka treguar se përse i ishte refuzuar Faton Hajrizit kërkesa për lirim me kusht. Ajo është shprehur se Paneli...
  Lajme22 Korrik 2024
  Bashkimi Evropian do të mbajë takimin e radhës të ministrave të Jashtëm dhe të Mbrojtjes në Bruksel, në vend se në Budapest,...
  Lajme22 Korrik 2024
  Dejona Mihali, koordinatore e Komiteteve në Lëvizjen Vetëvendosje, ka shkruar në Facebook se PDK-ja e LDK-ja sa herë që ndonjë gjë nuk...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.