×
 • Vip
 • Vip

  Linda, Yllit: Jam për t’u parë, jo për t’u prekur

  FrontOnline
  03 Dhjetor 2023

  Lindita Halimi sot e pati një bisedë për veten me Bucin dhe Blerandon.

  Buci i tha asaj se e ka mendjen e madhe dhe se ka vetbesim të madh.

  “E tepron nganjëherë e ka mendjen e madhe. Ta kish pasë mendjen e madhe për zërin që e ka, por për pamje nuk mundesh ta kesh mendjen e madhe dhe e me u fokusu meshkujt në ty”, ka thënë Buci.

  Pas kësaj deklarate të Bucit reagoi edhe Blerando që tha: “E ka shumë mendjen e madhe akoma nuk e di që nuk e kupton publiku”.

  Kurse Lindita ua ktheu: “Nuk më duhet vëmendja e meshkujve, unë jam për tu pare e jo për tu prekur. Mbretëreshat nuk preken”./Klankosova.tv

  BAD NEWS EAGLE BËJNË HISTORI NË LIGËN E LEGJENDAVE DHE DY FINALE FANTASTIKE BASKETBOLLISTIKE TREPÇA – PEJA
  Nga Rubrika
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Drenusha Latifi, ka shokuar opinionin me deklaratat e saj të fundit, duke bërë akuzat e rënda për dhunë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Në një shtëpi ku tensioni dhe emocionet janë gjithmonë në pikën e lartë, Erjola Doçi, një nga pjesëmarrëset e Big Brother VIP...
  Të tjera
  Bota/Rajoni29 Shkurt 2024
  Aleatët politikë të presidentit turk, Rexhep Tajip Erdogan duan të rimarrin kontrollin e Stambollit në zgjedhjet lokale të marsit. Mediat e pavarura...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Gjykata Themelore në Prizren ua ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për nga dy muaj katër të dyshuarve për grabitjen në Suharekë,...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, tha se në shëndetësi nuk ka zhvillim nga Qeveria Kurti, por sipas tij ka vetëm degradim. Sipas...
  Sport29 Shkurt 2024
  Edon Zhegrova po kalon një sezon të karrierës te Lille në elitën e futbollit francez. Ylli kosovar është prej futbollistëve më të...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi të hënën është takuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, ndërsa sot ai ka publikuar...
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.