×
 • Vip
 • Vip

  Learta Jakupi bën dritë me buzët e kuqe

  FrontOnline
  12 Tetor 2021

  Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të dashura por edhe më të komentuarat.

  Çdo paraqitje e saj komentohet shumë dhe merr vëmendjen e të gjithëve.

  Kjo ka ndodhur edhe së fundmi me një foto që ka postuar Learta.

  Ajo po duket shumë bukur.

  Kështu duket Learta në një ditë të përditshme.

  KEDS: Erërat dhe reshjet e borës shkaktojnë dëme në rrjetin elektrik, disa zona mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Vip14 Qershor 2024
  Që pas daljes nga ‘Big Brother VIP Kosova’ Santiana është mjaftë e përfolur në mediat rozë. Ajo pak minuta më parë ka...
  Vip14 Qershor 2024
  Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Vesa Vllasaliu është mjaftë aktive në mediat sociale. Ajo pak orë me parë ka ndarë...
  Vip14 Qershor 2024
  Dijonis Biba u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”. Ai u shpall si më i preferuari...
  Të tjera
  Lajme14 Qershor 2024
  Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca ka dorëzuar padi ndaj Natyra Kuçit të PSD-së në Gjykatën Themelore të Prishtinës. Lajmin për Gazetën Express...
  Lajme14 Qershor 2024
  Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Sllatinë të Fushë Kosovës, raporton FrontOnline. Nga fotografia e siguruar nga FrontOnline, shihet...
  Lajme14 Qershor 2024
  Policia e Kosovës ka thirrur një konferencë të jashtëzakonshme për medie. Arsyeja e thirrjes ka të bëjë me operacionin e sotëm në...
  Lajme14 Qershor 2024
  Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca e ka paditur zëdhënësen e PSD-së, Natyra Kuçi, për ‘shpifje’ pasi kjo e fundit deklaroi se kreu...
  Lajme14 Qershor 2024
  Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Shemsedin Dreshaj, ka thënë se harmonizimi dhe funksionalizimi...
  Bota/Rajoni14 Qershor 2024
  Papa Françesku sfidoi të premten udhëheqësit e demokracive të pasura të botës që të mbajnë dinjitetin njerëzor në radhë të parë në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.