×
 • Vip
 • Vip

  Krisje në lidhjen e Meritonit dhe Ilnisës, vajza e re mollë sherri?

  FrontOnline
  27 Shkurt 2024

  Hyrja e re ishte arsye e një krisje mes Meritonit dhe Ilnisës. Sara, vajza e re si duket i mori ‘mendjen’ Meritonit.

  Meritoni u pa mjaft i vëmendshëm ndaj saj, madje i dha edhe krevatin e vet Sarës.

  Ilnisa madje u pa e prekur nga veprimet e Meritonit karshi Sarës.

  “Ka qene e re, edhe mendova qe ka nevoje me u shoqeru me diken, andaj ja dhash edhe krevatin ku ishte Ilnisa, ja kam sqaru edhe Ilnisës”, tha Meritoni.

  “Une Saren nuk e njof fare, ne menyren se si mu afrua a ju te dy e paski dashurine e vertete, pjesa e krevetit me duket vogeline me pjesen se si si i fut hundet ne shtepi, mua me ben pershtypje se si kjo vajza e luan te menjanuaren dhe i shkon ne kolltuk, nuk jam xheloze per Sarën”, tha Ilnisa.

   

  Banorja e 13-të e BBVK rrëfen ngjarjen e frikshme që i ka ndodhur
  Nga Rubrika
  Vip13 Prill 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbegu sapo ka lënë një njoftim në faqen e saj në Facebook. Këngëtarja, ka treguar se e...
  Vip13 Prill 2024
  Pak kohë më parë Graciano Tagani është bërë përsëri pjesë e formatit të ‘BBV3’. Gjatë qëndrimit të tij muajve të kaluar në...
  Vip13 Prill 2024
  Ilir Shaqiri, fituesi i Big Brother VIP1, nuk ka shpëtuar pa komentuar këtë edicion të Big Brother. I ftuar në “Cherry on...
  Të tjera
  Lajme13 Prill 2024
  Qytetarët e Kosovës dhe ata të Shqipërisë do të kalojnë përmes pikës kufitare të Vërmicës me procedura të shpejtuara përgjatë 9 muajve...
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Një person ka humbur jetën dhe 10 të tjerë janë plagosur pasi një kabinë e teleferikut u përplas me një shtyllë të...
  Lajme13 Prill 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka kujtuar masakrën e Studenicës dhe atë të Llashticës ku forcat serbe 25 vjet më parë, me...
  Sport13 Prill 2024
  Synimi i Tottenham për të siguruar një vend në Champions League është goditur të shtunën kur "Spurs" është mposhtur në një ndeshje në "St James`...
  Lajme13 Prill 2024
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka kujtuar sot masakrën e Llashticës së Gjilanit në 25-vjetorin e saj....
  Ekonomi13 Prill 2024
  Aleanca Kosovare e Bizneseve-AKB, Ministria e Punëve të Brendshme e Kosovës dhe Organizata ekonomike SHRBSH nënshkruan Memorandum Bashkëpunimi mes vete me qëllim...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.