Lajme

Kosovarët rrihen mes vete në autobusin që ishte nisur për Gjermani

Kosovarët rrihen mes vete në autobusin që ishte nisur për Gjermani
17:31 | 03 Nëntor 2019

Disa kosovarë janë rrahur mes vete gjatë udhëtimit të tyre me autobus drejtë Gjermanisë.

Përleshja fizike ka ndodhur saktësisht në stacionin e autobusëve në Ausburg, kurse sipas burimeve të Indeksonline, mosmarrëveshjet kishte filluar që në momentin kur autobusi kishte mbërritur në Hungari.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera