Lajme

Kompozitori Fahri Beqiri do të varroset sot

Kompozitori Fahri Beqiri do të varroset sot
12:19 | 18 Maj 2021

Ka vdekur kompozitori i njohur kosovar, Fahri Beqiri.

Lajmin e ka bërë të ditur muzikanti Valton Beqiri, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Ai ka njoftuar se varrimi i kompozitorit do të bëhet sot në orën 17:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës.

Njoftimi i plotë:

Njoftojmë miqtë dhe familjarët se sot pushoj së rrahuri zemra e më të dashurit tonë

FAHRI HAXHIBEQIRI

Homazhet do të mbahen nga ora 14:00 deri 15:00 në Teatrin Kombëtar të Kosovës

Varrimi do të bëhet sot në ora 17:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës.

Njoftojmë miqtë dhe familjarët se sot pushoj së rrahuri zemra e më të dashurit tonë FAHRI HAXHIBEQIRIHomazhet do të…

Posted by Valton Beqiri on Tuesday, May 18, 2021

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera