Gjuha:
×
  • Sport
  • Sport

    Kombëtarja e Shqipërisë mbërrin në Poloni

    FrontOnline
    26 Mars 2023

    Kombëtarja e Shqipërisë ka ateruar në Poloni para pak minutave.

    Nesër, kuqezinjtë do të nisin kampanjën kualifikuese për Kampionatin Evropian, ku do të përballen me Poloninë.

    Ndërsa sonte nga ora 18:00, Shqipëria do të zhvillojë stërvitjen e fundit para ndeshjes.

    Kurse, nga ora 17:15 do të mbajnë konferencë për media.

    Po vjen “Cyber ZERO” eventi që jep përgjigje për çdo lloj kërcënimi online
    Nga Rubrika
    Bota/Rajoni03 Qershor 2023
    Tenistja ukrainase Elina Svitolina refuzoi të shtrëngonte duart me kundërshtaren e saj ruse pasi fitoi, Anna Blinkova një ndeshje ditën e djeshme,...
    Sport02 Qershor 2023
    Në finalen e parë FC Prishtina 01 mposhti FC Liqenin e Drenasit. FC Prishtina 01 ka shënuar fitore ndaj FC Liqenit pas...
    Sport01 Qershor 2023
    Një nga sulmuesit më të mirë në botë, Harry Kane, ka refuzuar transferimin te Bayern Munich dhe po i afrohet një transferimi...
    Të tjera
    Lajme03 Qershor 2023
    Ambasadori i Francës në Kosovë, Olivier Guerot, e ka cilësuar si shumë të qartë deklaratën e Përfaqësuesit të Lartë të BE-së, Josep...
    Lajme03 Qershor 2023
    Bashkimi Evropian ka kërkuar të shtunën që Kosova t'i pezullojë menjëherë operacionet policore në afërsi të objekteve komunale në veri të Kosovës,...
    Vip03 Qershor 2023
    Kylie Jenner po kalon një kohë argëtuese në vilën luksoze të aktorit të njohur, Timothee Chalamet. Fotot e paparacëve tregojnë çiftin duke...
    Lajme03 Qershor 2023
    Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka thënë se vetëm pas zgjedhjeve të reja në veri të vendit mund të ketë kryetarë të...
    Bota/Rajoni03 Qershor 2023
    Tre ushtarë izraelitë u vranë dhe disa të tjerë u plagosën nga një person i armatosur pranë kufirit me Egjiptin, sipas një...
    Lajme03 Qershor 2023
    Janë arrestuar dy person në Pejë, pasi dyshohet për vjedhje në një market. Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se pas...

    FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.