Gjuha:
×
 • Sport
 • Sport

  Kjo është hera e fundit kur Barcelona ka pranuar tetë gola brenda një ndeshje

  FrontOnline
  14 Gusht 2020

  14 gushti i vitit 2020 do të mbahet mend përgjithmonë.

  Bota e futbollit dhe jo vetëm, ka parë një nga turpërimet më të mëdha në histori.

  Është Bayern Munich që ka mposhtur 8:2 Barcelonën, në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

  Bayerni prek gjysmëfinalen, ia bën 8 me 2 Barcelonës

  Kjo është hera e parë që nga viti 1946 që Barcelona pëson tetë gola brenda një ndeshje.

  Një natë e rëndë, që duhet harruar sa më parë nga Barcelona.

  KEDS njofton se këto vende do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Sport05 Qershor 2023
  Gjilani dhe Prishtina do të përballen sot në finalen e Kupës së Kosovës. Ndeshja fillon në ora 18:00 dhe do të zhvillohet...
  Sport05 Qershor 2023
  Lionel Messi e mbylli me PSG-në dhe të gjithë po presin me interes të madh se ku do të transferohet. Do të...
  Sport05 Qershor 2023
  Kombëtarja e Kosovës ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet mes Rumanisë dhe Bjellorusisë. Selektori Alain Giresse ka vendosur të...
  Të tjera
  Vip05 Qershor 2023
  Klea dhe Elgiti kurorëzuan mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre disavjeçare në martesë. Çifti mbajtën një dasmë madhështore në Himarë me të...
  Lajme05 Qershor 2023
  Trupat shtesë të NATO-s filluan të mbërrijnë në Kosovë të hënën, pasi mbetën të plagosur 30 trupa paqeruajtëse të KFOR-it në përleshjet...
  Lajme05 Qershor 2023
  Deputeti i AAK-së, Besnik Tahiri thotë se duhet thënë e vërteta për veriun dhe se kryetarët atje “duhet ta kenë njëfarë legjitimiteti”....
  Lajme05 Qershor 2023
  KEDS ka njoftuar se gjatë ditëve të ardhshme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa qytete të Kosovës. Në njoftimin...
  Lajme05 Qershor 2023
  Është mbajtur takimi i ministrave të Punëve të Jashtme të Procesit të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore (SEECP), në Mal të Zi. I...
  Vip05 Qershor 2023
  Dy artistet e njohura shqiptare, Tayna dhe Kida, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Lajmi është bërë i ditur...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.