×
 • Vip
 • Vip

  Kaderi shpërthen në lot, por cila është arsyeja që qëndron nga pas? (VIDEO)

  FrontOnline
  30 Nëntor 2023

  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Kaderi është treguar emocionale.

  Ajo ka shpërthyer në lot, derisa po fliste me miqtë e saj më të mirë në shtëpi, Albyn dhe Lumbardhin.

  Por, si rrodhi e gjithë ngjarja dhe çfarë e beri Kaderin të lotojë dhe kush e solli në këtë gjendje? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për ndërprerjen e energjisë-elektrike
  Nga Rubrika
  Vip21 Shkurt 2024
  Nominimi i kësaj jave, duket se e ka nxjerr nga vetja në disa situata Meritonin. Ai ka pasur përplasje me shumë banorë...
  Vip21 Shkurt 2024
  Koncertet e Madonna-s kanë qenë shumë të ngarkuara së fundmi. Në koncertin e saj të fundit në Seattle, megjithatë, gjithçka dukej se...
  Vip20 Shkurt 2024
  Një skenë e tensionuar ka kapluar shtëpinë e “Big Brother VIP Albania 3” kur një debat mes banoreve u shndërrua në një...
  Të tjera
  Bota/Rajoni21 Shkurt 2024
  Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, thotë se vdekja e politikanit opozitar rus, Alexei Navalny, si dhe përfitimet e para të...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Kryetari i Sindikatës së Punëtorëve të Sektorit Privat, Jusuf Azemi, tha se punëtorët teknik dhe ata të sigurimit fizik të Universitetit të...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Ministri i Mbrojtjes së Finaldën Antti Hakkanen e ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes së Kosovës, Ejup Maqedoncin. Sipas njoftimit...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Koalicioni i OJQ-ve për Mbrojtjen e Fëmijëve – KOMF ka kërkuar veprime të menjëhershme për trajtimin e rastit të vdekjes së katërvjeçares...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Deputeti Pal Lekaj, deklaroi se nuk i kujtohet nëse në mbledhjen e kryesisë së Kuvendit të mbajtur më 10 gusht 2016 ishte...
  Kronika21 Shkurt 2024
  Me urdhër të Prokurorisë Speciale (PS), Policia e Kosovës ka ndërmarr një aksion në shtatë lokacione të ndryshme të Kosovës, ku janë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.