×
 • Vip
 • Lifestyle
 • Lifestyle

  Joe Biden: Sekreti për një martesë të gjatë dhe të lumtur është seksi i mirë

  FrontOnline
  27 Shkurt 2024

  Katie Rogers, e cila mbulon Shtëpinë e Bardhë thotë për ‘New York Times’, Biden e ka pushtuar rrethin e tij të ngushtë me këshilla martesore.

  Jill ka qenë prej kohësh e njohur për rolin kyç në karrierën politike të bashkëshortit të saj. Libri i zonjës Rogers, ‘Gruaja Amerikane’ -Transformimi i Zonjës së Parë Moderne, nga Hillary Clinton në Jill Biden, raporton se zoti Biden i tha një grupi mbështetësish: “Më mirë të jem në shtëpi duke bërë dashuri për gruan time teksa fëmijët e mi janë në gjumë sesa të kandidoj.

  ”Sipas një libri të ardhshëm, zoti Biden është mburrur me energjinë që jep në romancën e tij 47-vjeçare me gruan e tij, zonjën e parë Jill Biden. Joe mund të ketë zhvlerësuar deklaratat e tij publike të dhomës së gjumit, por ai ka bërë shaka me ndihmësit e tij se seksi i mirë është çelësi për një martese të qëndrueshme dhe të lumtur.” shkruan Rogers.

  Biden dhe Jill u martuan në vitin 1977, por u deshën pesë propozime nga zoti Biden që ajo të binte dakord. “Kam qenë aq i duruar sa ska, por kjo ringjalli irlandezin brenda meje. Ose vendos të martohesh me mua ose kaq. Unë nuk do pyes përsëri,” tha zoti Biden në përpjekjen e tij të fundit, shkruan MsRogers./FrontOnline/

  20 mijë qytetarë të Gjakovës bëhen me rrjet të ri
  Nga Rubrika
  Vip19 Prill 2024
    Vesa Vllasaliu, ish-konkurrentja e “Big Brother VIP Kosova”, ka nxitur dyshimet se po i jep fund beqarisë. Ndonëse nuk ka postuar...
  Vip19 Prill 2024
  Në shtëpinë e zhurmshe të “Big Brother Vip Albania”, tensionet nuk janë të reja, por duket se mbrëmja e djeshme ka sjellë...
  Vip19 Prill 2024
  Pak orë para spektaklit të sotëm, debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip” nuk paskan të ndalur. Teksa banorët po bëhen gati...
  Të tjera
  Lajme19 Prill 2024
  Policia e Kosovës ka arrestuar sot në Ferizaj një shtetas të Maqedonisë së Veriut, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet...
  Bota/Rajoni19 Prill 2024
  Policia suedeze ka qëlluar dhe arrestuar një burrë që dyshohet se ka plagosur tre gra me një objekt të mprehtë në Vasteras,...
  Lajme19 Prill 2024
  Njësiti i hetimeve të stacionit policor të Drenasit, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë në ofrimin e informatave, të cilat do...
  Lajme19 Prill 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani kujtoi përvjetorin e masakrave në rajonin e Gollakut, ku forcat serbe vranë 115 civilë shqiptarë, fëmijë, gra...
  Lajme19 Prill 2024
  Bashkimi Evropian i ka përsëritur thirrjet të premten që të mos mohohet gjenocidi në Srebrenicë, në një kohë kur është duke u...
  Lajme19 Prill 2024
  Ish-kryeministri Isa Mustafa i ka reaguar kryeministrit Albin Kurti për një deklaratë që ai e bëri sot në 11 vjetorin e Marrëveshjes...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.