[wp-story]

Kronika

Jetonte i vetëm, zhduket që dhjetë ditë prishtinasi

Jetonte i vetëm, zhduket që dhjetë ditë prishtinasi
08:37 | 20 Prill 2021

Një qytetar në Prishtinë ka njoftuar në stacionin policor për zhdukjen e një personi.

I njëjti ka deklaruar se miku i tij i cili jeton vetëm para 10 ditëve është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohur për vendodhjen e tij.

Raportimi për rastin në fjalë është bërë dje në rrugën ‘Rexhep Luci’ në kryeqytet./FrontOnline/

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera