Sport

Interi e nis furishëm ndeshjen ndaj Sampdorias, shënon Gagliardini

Interi e nis furishëm ndeshjen ndaj Sampdorias, shënon Gagliardini
18:12 | 08 Maj 2021

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Inter – Sampdoria.

Në minutën e katërt, Gagliardini e ka vendosur Interin në epërsi 1:0, shkruan FrontOnline.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e 35-të në Serie A./FrontOnline/

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera