Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Ibrahim Tatlises rikthehet pas 9 vjetësh në ekran, kjo është kënga që e këndoi (VIDEO)

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Këngëtari turk me renome ndërkombëtare, Ibrahim Tatlises është rikthyer me emisionin e tij të famshëm “IBO SHOW”, pas 9 vjetësh mungesë.

  Ibo këndoi këngën e tij të famshme “Haydi Soyle”.

  Në emisionin e tij të parë pas mungesës së gjatë, ai pati mysafirë disa nga emrat e njohur të muzikës në Turqi, duke përfshirë edhe këngëtaren, Sibel Can. Më këtë të fundit pati edhe një duet gjatë emisionit.

   

  Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..
  Nga Rubrika
  Vip29 Mars 2023
  Banorët e Big Brother Vip kanë bërë homazhe mbrëmjen e sotme në kujtim të rojes së sigurisë Pal Kola, i cili humbi...
  Vip29 Mars 2023
  Kryeministri Kurti është pyetur sonte në Debat Plus nga një qytetar se a i pëlqen banori i shumëpërfolur i Big Brother VIP...
  Vip29 Mars 2023
  Pas daljes nga “BBVA”, Kiara po e mbështet fuqishëm të dashurin, Luizin. Në javën që u nominua dhe rrezikonte të dilte, Luizi...
  Të tjera
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e sotme në qytetin e Kavajës, ku mbetën të vdekur dy 43-vjeçarët Edmond Gosa alias Armand...
  Lajme29 Mars 2023
  Kryeministri Kurti në emisionin Debat Plus ka folur për vendimin e Gjykatës Kushtetuese pasi e shpalli të pavlefshëm Ligjin për Ndryshimin dhe...
  Sport29 Mars 2023
  I ftuar sonte në emisionin Pressing në Televizionin T7 është Ministri i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku. Ndër tjera,...
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Ashtu edhe siç ishin pritshmëritë, makina e parë elektrike turke pritet të jetë një sukses i vërtetë dhe këtë e tregojnë dhe...
  Kronika29 Mars 2023
  Një 66-vjeçar është gjetur nga familjarët e tij pa shenja jete në shtëpi. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Prizren. Rastin e...
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Katër persona janë konfirmuar të vdekur pasditen e së mërkurës në 3 ngjarje të ndryshme në Shqipëri. Qyteti i Kavajës u trondit...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.