×
 • Lifestyle
 • Lifestyle

  Horoskopi ditor 13 shkurt, të rejat e kësaj të marte

  FrontOnline
  13 Shkurt 2024

  Dashi
  Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
  Të martën jo gjithçka është në rregull në këtë periudhë. Është faji i një hëne disonante që shkakton pak bezdi. Prisni përpara në dashuri nëse marrëdhënia nuk funksionon ose përfundon. Një projekt ose diçka e re tashmë është gati, do t’ju duhet të punoni për të.

  Demi
  Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
  Të martën do keni qenë paksa i tensionuar kohët e fundit, por kjo Hënë do t’ju bëjë të gjeni qetësinë shpirtërore. Projektet e krijuara së fundmi do të duhet të përcaktohen deri në fund të këtij muaji. Pjesa e parë e shkurtit u përdor për të studiuar strategji për të fituar një betejë. Në dashuri ka pasur disa hutim mes çifteve.

  Binjakët
  Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
  Të martën përpiquni të qëndroni optimistë. Me Jupiterin në shenjë, së shpejti do të nisin projekte të reja. Të bësh të njëjtat gjëra ju mërzit, në fund të fundit, jeni njerëz krijues. Do të jetë një sfidë të qëndroni të qetë, ata që kanë pasur probleme personale dhe fizike duhet të gjejnë qetësi.

  Gaforrja
  Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
  Të martën ju jeni shumë aktiv dhe i ndjeshëm, por edhe i prekshëm dhe i ndjeshëm. Faza e vështirë po përfundon. Së shpejti do të kalojmë në një më të mirë. Jeni duke pritur për ngjarje, është koha të vëzhgoni me kujdes atë që ju rrethon. Fundi i shkurtit mund të jetë efektiv për të filluar t’i shihni gjërat përreth jush ndryshe.

  Luani
  Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
  Të martën do jeni krenarë dhe nuk ka gjasa të pranoni se keni bërë gabime. Ka pasur ndryshime që nga viti i kaluar që janë ende në vazhdim. Më në fund e keni kuptuar se e kaluara duhet lënë mënjanë për t’u fokusuar në menaxhimin e së ardhmes. Fundi i shkurtit sjell kundërshtime planetare që duhen menaxhuar me kujdes.

  Virgjëresha
  Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
  Të martën do keni absolutisht nevojë për pak relaksim në pjesën e dytë të shkurtit. Deri tani keni qenë i përfshirë në shumë evente, ata që kanë biznesin e tyre dhe janë kthyer nga suksesi personal. Do të ketë ditë plot me gjëra për të bërë, mos e lironi këtë tension në dashuri, ndjenjat po rikuperohen.

  Peshorja
  Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
  Të martën në këtë periudhë shumë ide dhe projekte të mëdha po ju kalojnë në kokë. E marta ju sheh shumë dembel ose jo shumë të qetë për shkak të një Hëne disonante. Gjatë tre javëve të fundit, shumë prej tyre kanë përjetuar rënie fizike dhe kanë nevojë të rikuperohen.

  Akrepi
  Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
  Të martën duhet të keni një vizion të qartë për të ardhmen tuaj. Kjo ditë ndihmon por kushtojini vëmendje kontrasteve. Tranziti i ri i Venusit imponon ashpërsi në dashuri. Asnjë lajm në vendin e punës, dy javët e ardhshme mund të ndikojnë në cilësinë e disa marrëdhënieve, do të ketë vonesa.

  Shigjetari
  Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
  Të martën kënaquni në dashuri me këtë hënë të bukur të favorshme. Evolucioni i një ndjenje varet nga lloji i marrëdhënies që po përjetoni. Në marrëdhëniet afatgjata, mërzia duhet të kapërcehet. Mund të favorizoni disa shenja si Ujori dhe Peshorja.

  Bricjapi
  Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
  Të martën pavarësisht nga yjet në favorin tuaj, një Hënë e pafavorshme ju shkakton bezdi dhe shumë lodhje. Shumica nuk ankohen sepse gjërat po shkojnë keq, por vetëm sepse ka shumë përgjegjësi dhe pak kohë për t’u çlodhur apo kushtuar partnerit dhe familjes.

  Ujori
  Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
  Të martën harrojini shpenzimet e panevojshme, e rëndësishme është të ndiheni mirë me veten, ka dëshirë për të ndryshuar stilin e jetës, pamjen tuaj, ka edhe ato. Që mendojnë të bëjnë një operacion të vogël kozmetik ose thjesht të rrethohen me njerëz të lumtur.

  Peshqit
  Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
  Të martën duhet të analizoni ndjenjat tuaja në këto ditë shkurti. Fundjava do të jetë e rëndësishme dhe disa çifte do të përballen me një lloj rishikimi sentimental që duhet të zbatohet sa më shpejt të jetë e mundur. Është gjithmonë e vështirë për ju të harroni një dashuri edhe pas një ndarje.

  Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër
  Nga Rubrika
  Lifestyle29 Shkurt 2024
  Shumë njerëz mbështeten në hapa qetësues për sëmundje dhe lëndime të ndryshme. Problemet e zakonshme si dhimbja e kokës, dhimbjet e shpinës...
  Lifestyle29 Shkurt 2024
  Dashi Mundohuni të shpreheni më shumë gjatë kësaj dite sepse po i mbyllët zemrat nuk keni për të përfituar asgjë të mirë....
  Lifestyle28 Shkurt 2024
  Pastrimi i dhëmbëve është një zakon higjienik jashtëzakonisht i rëndësishëm, megjithatë për një arsye ose tjetër dikush mund të harrojë t’i pastrojë...
  Të tjera
  Lajme29 Shkurt 2024
  Gjykata Themelore në Prizren ua ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për nga dy muaj katër të dyshuarve për grabitjen në Suharekë,...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, tha se në shëndetësi nuk ka zhvillim nga Qeveria Kurti, por sipas tij ka vetëm degradim. Sipas...
  Sport29 Shkurt 2024
  Edon Zhegrova po kalon një sezon të karrierës te Lille në elitën e futbollit francez. Ylli kosovar është prej futbollistëve më të...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi të hënën është takuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, ndërsa sot ai ka publikuar...
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Këshilltari në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Çerim Bajrami, është sulmuar fizikisht. Rasti ka ndodhur sot rreth orës 16:00, në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.