×
 • Sport
 • Sport

  Hidhet shorti i Copa del Rey

  FrontOnline
  18 Nëntor 2021

  Është hedhur shorti i Kupës së Mbretit.

  Për edicionin 2021/22 të Copa Del Rey për herë të parë do të ketë ekipe të kategorive territoriale.

  Real Madrid, Barcelona, Athletic Club dhe Atlético de Madrid nuk do të luajnë në dy raundet e para kualifikuese.

  Skuadrat në fjalë, janë gjysmëfinaliste të Superkupës së Spanjës.

  Bilbao vs Atletico do të përballen me 12 janar dhe Real Madrid vs Barcelona me 13 janar 2022.

  Më poshtë keni të gjitha qiftet e ndeshjeve të Kupës së Mbretit.

  • Gimnástica Segoviana vs Mallorca
  • Panadería Pulido San Mateo vs Real Sociedad
  • Leioa vs Elche
  • Ebro vs Celta de Vigo
  • Guijuelo vs Rayo Vallecano
  • Córdoba vs Sevilla
  • Unami vs Alavés
  • Laguna vs Granada
  • Mollerusa vs Getafe
  • Solares vs Espanyol
  • Victoria vs Villarreal
  • Villa de Fortuna vs Cádiz
  • San Agustín vs Osasuna
  • CFI Alicante vs Real Betis
  • Utrilla vs Valencia
  • Huracán Melilla vs Levante UD
  • Brea vs Ibiza
  • Vélez vs Las Palmas
  • Andrax vs Oviedo
  • Jerez Deportivo vs Leganés
  • Cacereño vs Ponferradina
  • Marchamalo vs Valladolid
  • Adarve vs Lugo
  • Racing Roja vs Cartagena
  • Águilas vs Almería
  • Ibiza Islas Pitusas vs Tenerife
  • Penya Sport vs Málaga
  • Alzira vs Fuenlabrada
  • Puertollano vs Girona
  • Cayón vs Huesca
  • Montijo vs Burgos
  • Europa vs Amorebieta
  • San Roque de Lepe vs Mirandés
  • Ceares vs Sporting de Gijón
  • Teruel vs Alcorcón
  • Mensajero vs Real Zaragoza
  • Guernica vs Eibar
  • Algeciras vs Unionistas
  • Talavera vs Cornellà
  • San Fernando vs Cultural Leonesa
  • Linares Deportivo vs Gimnàstic de Tarragona
  • Badajoz vs Alcoyano
  • Atlético Sanluqueño vs Sabadell
  • UCAM Murcia vs Deportivo de la Coruña
  • Albacete vs Racing Club Ferrol
  • Extremadura vs Zamora
  • Calahorra vs Atlético Baleares
  • Arenteiro vs SD Logroñés
  • Atlético Manchareal vs Internacional de Madrid
  • Llanera vs Logroñés
  • San Juan vs San Sebastián de los Reyes
  • Náxara vs Andorra
  • Eldense vs Rayo Majadahonda
  • Bergantiños vs Tudelano
  • Atlético Pulpileño vs Castellón
  • Palencia Cristo Atlético vs Real Union

  Vlera Devolli bashkë me liderin e CDU-së në promovimin e Sara Rosner
  Nga Rubrika
  Sport13 Korrik 2024
  Anglia do të synojë të bëjë edhe më shumë histori të dielën, kur do të ballafaqohet me Spanjën në finale të Kampionatit...
  Sport13 Korrik 2024
  Ylli botëror Cristiano Ronaldo po shijon pushimet me familjen pas angazhimeve në Euro 2024. Ai ka postuar disa video dhe foto në...
  Sport12 Korrik 2024
  Anglia, rivalja e Spanjës në finalen e Euro 2024, po qëndron sipas shumëkujt në kampin bazë më të mirë në këtë Kampionat...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Informacionet e pakta lidhur me sekuestrimin e pronave të kryekriminelit serb, Milan Radoiçiq në veri të vendit, po konsiderohet rrezik për ndonjë...
  Lajme13 Korrik 2024
  Fituesi i zgjedhjeve në Bujanoc, Arbër Pajaziti, thotë për Front Online se janë partitë serbe ato që vendosin për kryetarin e ri të Komunës,...
  Kronika13 Korrik 2024
  Në Llapnasellë janë arrestuar pronarët e një auto-servisi dje pasi dyshohet se e kishin thyer veturën e një personi pas një mosmarrëveshjeje....
  Lajme13 Korrik 2024
  Policia e Kosovës ka identifikuar të dyshuarit për therjen me thikë mbrëmë në Pejë. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me...
  Kronika13 Korrik 2024
  Një person është arrestuar dje në Prishtinë për shkak se e kishte kanosur me thikë vëllanë e tij. Në raportin 24-orësh të...
  Vip13 Korrik 2024
  Kylie Jenner, e cila do të mbushë 27 vjeç më 10 gusht, ndau lansimin e saj të fundit për linjën e saj...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.