×
 • Sport
 • Sport

  Guardiola paralajmëron tifozët e Man Cityt

  FrontOnline
  03 Dhjetor 2023

  Manchester City është ekipi i momentit në Evropë.

  Skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola e fitoi tripletën në edicionin që lamë pas dhe ka suksese të jashtëzakonshme, duke e fituar pesë herë në gjashtë sezonet e fundit Premierligën.

  E trajneri spanjoll në konferencë për media paralajmëroi tifozët e skuadrës së tij.

  “Ne fituam shumë, dhe në të ardhmen kuptojmë se ky është një përjashtim. Nuk është normale të fitosh trefishin, pesë PL në gjashtë vjet. Vazhdoni të shijoni, por kur momentet e këqija po vijnë këtë sezon apo sezonin tjetër, duhet të jeni aty”, ishin fjalet e Guardiolas.

  Getinjo për LGBT: Nuk e kam pas mendimin shumë të mirë për ta
  Nga Rubrika
  Sport25 Shkurt 2024
  Më 25 mars, kombëtarja e Shqipërisë do ta luajë një ndeshje miqësore kundër Suedisë. Ndeshja do të zhvillohet në ora 19:00 në...
  Sport25 Shkurt 2024
  Arsenali ka bërë historinë në Ligën Premier pas fitores së thellë me rezultat 4-1 ndaj Newcastle United në ‘Emirates’. Pasi Liverpooli dhe...
  Sport25 Shkurt 2024
  Kombëtarja e Kosovës në basketboll, e ka mbyllur pjesën e parë në epërsi kundër Azerbajxhanit, me rezultat 43-44. Azerbajxhani dhe Kosova po...
  Të tjera
  Lajme25 Shkurt 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është duke qëndruar për vizitë në Katar. Ajo atje po merr pjesë në tryezën ekonomike ndërmjet Kosovës...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Zjarrfikësit në Kosovë vazhdojnë të jenë të pakënaqur me kushtet e punës. Edhe viti 2024 për ta ka filluar njëjtë sikurse viti...
  Sport25 Shkurt 2024
  Arsenali ka bërë historinë në Ligën Premier pas fitores së thellë me rezultat 4-1 ndaj Newcastle United në ‘Emirates’. Pasi Liverpooli dhe...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Një rrahje mes disa personave ka ndodhur në rrugën “Isa Boletini” në Prishtinë rreth orës 12:00. Policia pas pranimit të informatës ka...
  Vip25 Shkurt 2024
  Pas eliminimit të Albi Nakos dhe Arta Kabashit, shtëpisë së Big Brother Vip iu shtuan 3 banorë të rinj. Banorët më të...
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Ministri i Mbrojtjes i Shqipërisë, Niko Peleshi ka publikuar në rrjetet sociale një video nga aeroporti i NATO-s në Kuçovë, i cili...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.