×
 • Kronika
 • Kronika

  Ndërron jetë fëmija 2-vjeçar në Hajvali pas goditjes nga vetura

  FrontOnline
  29 Maj 2024

  Një rast i rëndë ka ndodhur sot në Hajvali, ku një fëmijë rreth 2-vjeçar ka humbur jetën pasi dyshohet se është goditur aksidentalisht nga një veturë.

  Rasti ka ndodhur në një rrugicë të ngushtë të një lagjeje, ku shoferi dyshohet se nuk e ka parë fëmijën dhe e ka goditur me veturë.

  I njëjti e ka dërguar fëmijën në spital, por fatkeqësisht 2-vjeçari nuk ka arritur të mbijetojë.

  Vdekjen e fëmijës e ka konfirmuar ekipi mjekësor, teksa Policia ka ndërmarrë veprimet e nevojshme.

  Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Trafikut në Prishtinë./EkonomiaOnline/

  Juliana: E kuptoj që e kam lëndu djalin dhe e marr mbi supet e mia këtë (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Kronika15 Qershor 2024
  Është arrestuar një burrë në Lipjan, i cili dyshohet se ka rrahur motrën e tij. Pas intervistimit me vendim të prokurorit, rasti...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një i dyshuar është arrestuar të premten pasi kishte rrëmbyer një person dhe që për lirimin e tij kërkonte 30,000 euro nga...
  Kronika15 Qershor 2024
  Një përleshje fizike ka ndodhur ditën e premte mes dy personave në Han të Elezit. Policia njofton se një person ka pësuar...
  Të tjera
  Lajme15 Qershor 2024
  Sot do të zhvillohet një aksion simbolik para objektit të ri të Spitalit në Ferizaj. Këtë aksion e kanë ndërmarrë Rinia Demokratike...
  Sport15 Qershor 2024
  Kampionati Evropian i futbollit 2024 ka filluar të premten, më 14 qershor, me ndeshjen hapëse të Grupuit A, mes nikoqires Gjermanisë dhe...
  Lajme15 Qershor 2024
  Sot do të fillojë Samiti për paqe për Ukrainën, që do të mbahet në Burgenstok të Zvicrës, ku do të marrë pjesë...
  Lajme15 Qershor 2024
  Policia e Kosovës, pas informacioneve të pranuara nga Agjencia e Kosovës për Inteligjencë, ka gjetur dhe sekuestruar dje një sasi armatimi në...
  Lajme15 Qershor 2024
  Kuvendi i Komunës sot do të mbajë një seancë solemne. Kjo për rastin e ditës se çlirimit të Gjilanit. Seanca nis ora...
  Lajme15 Qershor 2024
  Nesër për besimtarët mysliman shënohet festa e Kurban Bajramit. Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava sot do t’i drejtohet opinionit publik për një...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.