×
 • Vip
 • Vip

  Gjoksi i harlisur i Salma Hayek në plan të parë – FOTO

  FrontOnline
  18 Nëntor 2021

  Në Nju Jork u mbajt premiera e filmit “House of Gucci”, në të cilin këngëtarja Lady Gaga luan rolin kryesor. Megjithatë, Salma Hayek ishte ylli kryesor në tapetin e kuq. Salma, e cila luan rolin e Pina Aurijema, shoqes së protagonistes, në “The Gucci”, ka kaluar në tapetin e kuq me një fustan tërheqës e të gjatë të përbërë nga dy pjesë.

  Pjesa e sipërme është prej pelushi blu dhe thekson maksimalisht dekoltenë e aktores së njohur, ndërsa pjesa e poshtme, saten, ndjek vijën trupore. Krijimi është pasuruar me zbukurime në skajet e mëngëve dhe rreth qafës, dhe me këpucë të zeza me platformë, Salma kompletoi  pamjen e saj.

  Kujtojmë se kjo vepër e regjisorit Ridley Scott është xhiruar në të gjithë Italinë dhe historia është bazuar në librin e Sarah Gay Forden. Përveç Lady Gaga dhe Salma, në film luajnë edhe Adam Driver, Jeremy Irons, Al Pacino, Jared Leto. Komploti i filmit tregon ngjarjet dhe pasojat e vrasjes së kreut të shtëpisë së modës Gucci, Maurizio Gucci (Adam Driver), nga ish-gruaja e tij Patricia Reggiano (Lady Gaga)./FrontOnline/

   

  Afër 6500 banorë të Shalës së Bajgorës përfitojnë nga rrjeti i ri
  Nga Rubrika
  Vip13 Korrik 2024
  Dua Lipa dukej e pabesueshme, teksa hyri në skenë në NOS Alive’24 në Portugali të premten, pasi zbuloi se të dy shfaqjet...
  Vip13 Korrik 2024
  Kylie Jenner, e cila do të mbushë 27 vjeç më 10 gusht, ndau lansimin e saj të fundit për linjën e saj...
  Vip12 Korrik 2024
  Edona James që nga përfundimi i “Big Brother VIP Kosova”, ku ishte finaliste, po jeton në Kosovë. Dikur jeta e saj zhvillohej...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Sipas World Population Review, disa vende luftojnë më shumë me divorcin se të tjerët. Këto janë të dhënat për vitin 2022 dhe...
  Lajme13 Korrik 2024
  Shtetet e Bashkuara mirëpritën samitin me rastin e 75-vjetorit të themelimit të NATO-s në kohë të trazuara politike. Ndërkohë që sulmet e...
  Lajme13 Korrik 2024
  Është përfshirë nga zjarri një trafo e rrymës në fshatin Sopijë në Suharekë. “Rreth orës 16:45 në fshatin Sopijë përfshihet nga zjarri...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kanë filluar pritjet e mërgimtarëve nëpër pikat kufitare për hyrë në Kosovë. Në pikëkalimin kufitar te Dheu i Bardhë, sipas Qendrës Kombëtare...
  Sport13 Korrik 2024
  Futbollisti i njohur, Elvis Rexhbeçaj, ka nënshkruar sot për Kombëtaren e Kosovës, duke qenë prurja më e re në mesfushën dardane. Letra...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, vizitoi qendrën e turizmit në Pejë, ku pati mundësinë të inspektojë projektin “Turizmi i aventurës”,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.