×
 • Sport
 • Sport

  “Gjithçka është e mundur” – tifozët e Barcelonës po shpresojnë ta shohin Mbappen në klubin e tyre

  FrontOnline
  27 Shkurt 2024

  Kylian Mbappe hyri në Instagram për të ndarë foto të kohës së tij në qytetin e Barcelonës, ku kaloi ditët e pushimit javën e kaluar.

  “Jeta është e mirë”, shkroi Mbappe në një foto të qytetit të ndezur të Barcelonës gjatë natës nga pamja e dhomës së tij të hotelit.

  Që prej bërjes së postimit, tifozët e Barçës kanë shprehur shpresat që ekipi i tyre të nënshkruajë falas me Mbappe gjatë verës.

  Përkundër se tifozët e Barcelonës ëndërrojnë Mbappen, duket shumë e vështirë që francezi të luaj sezonin e ardhshëm me krizën e madhe që katalunasit kanë sa i përket financave.

  Ja disa reagime të tifozëve të Barçës në Tribuna.com

  Salvation Jay : “Gjithçka është e mundur nëse vetëm bordi i drejtorëve dëshiron të marrë Mbappe. Le të presim derisa sezoni të përfundojë së pari.”

  Larry Affram : “Vetëm imagjinoni “Vitor [Roque], Mbappe dhe Lamine Yamal në sulm”.

  Anthony Jackson : “Çfarë skenari mbresëlënës, le të shpresojmë që të bëhet realitet që askush nuk e di nesër”.

  Monal Christian : “Barca duhet të bëjë gjithçka për Mbappe. Seriozisht. Unë nuk mund ta shoh Madridin të sundojë për të gjitha klubet. Ai i do paratë. Ofrojini atij diçka që ai nuk mund ta refuzojë – Kumbari”.

  Saidu Yakubu Abacha : “Këshilla ime për Mbappe është të harrojë paratë dhe të zgjedhë Barcelonën në mënyrë që të krijojë konkurrencë të ashpër në La Liga”.

  Tifozët e Barçës mund të ëndërrojnë, por të gjithë e dinë se ku do të përfundojë Mbappe për të luajtur në sezonin e ardhshëm./Telegrafi

  Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA
  Nga Rubrika
  Sport13 Prill 2024
  Atletico Madrid ka marrë pikë të plota të shtunën ndaj Girona në kuadër të Javës së tridhjetë në La Liga. Ndeshja e zhvilluar...
  Sport13 Prill 2024
  Ballkani e ka konsoliduar udhëheqjen e tabelës së Superligës së Kosovës në futboll, duke bërë dy pikë më shumë se sa Llapi...
  Sport13 Prill 2024
  Gjilani ka fituar si mysafir i Prishtinës me rezultat 3-1 në kuadër të javës së 29-të të Superligës së Kosovës. Pjesa e...
  Të tjera
  Sport13 Prill 2024
  Atletico Madrid ka marrë pikë të plota të shtunën ndaj Girona në kuadër të Javës së tridhjetë në La Liga. Ndeshja e zhvilluar...
  Sport13 Prill 2024
  Ballkani e ka konsoliduar udhëheqjen e tabelës së Superligës së Kosovës në futboll, duke bërë dy pikë më shumë se sa Llapi...
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Holanda do të mbyllë ambasadën e saj në Teheran të Iranit, nesër si një masë paraprake. Kështu tha Ministria e Jashtme holandeze,...
  Lajme13 Prill 2024
  Zyra e Rregullatorit të Energjisë (ZRRE) në Kosovë nuk ka ende informacione se nga cilët operatorë furnizohet Elektroseveri për shpërndarjen e energjisë...
  Lajme13 Prill 2024
  I është dhënë lamtumira e fundit, 21 vjeçarjes  që u vra dje nga ish bashkëshorti brenda Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj....
  Lajme13 Prill 2024
  Lista Serbe ka reaguar pas arrestimit të kryesit të veprave penale “Prishja e rendit kushtetues të Kosovës”, serbit, Sreçko Sofronijeviq. Përmes një...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.