[wp-story]

Kronika

Gjendet mjet i dyshuar shpërthyes në Kerstovc të Pejës

Gjendet mjet i dyshuar shpërthyes në Kerstovc të Pejës
11:07 | 22 Shkurt 2021

Një person në fshatin Kerstovc të Pejës, ka informuar policinë se në pyll të fshatit ka hasur në një mjetë të dyshuar shpërthyes (granat dore).

Njësia për deminim e FSK-së, ka bërë asgjësimin e mjetit në mënyrë të kontrolluar.

Nuk raportohet për ndonjë incident.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera