×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Gjendet 12-vjeçarja që u raportua e zhdukur në Pejë

  FrontOnline
  23 Prill 2024

  Është gjetur 12-vjeçarja e cila ishte raportuar e zhdukur nga babai i saj në Pejë.

  Lajmi u konfirmua për Front Online nga Policia e Kosovës.

  Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova, deklaroi se vajza është gjetur pa lëndime dhe është dërguar në shtëpinë e saj.

  Në raportin e sotëm të policisë, thuhej se vajza e cila ishte nisur për në shkollë nuk ishte kthyer më.

  Afër 6500 banorë të Shalës së Bajgorës përfitojnë nga rrjeti i ri
  Nga Rubrika
  Lajme20 Maj 2024
  Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka konfirmuar se janë mbyllur gjashtë njësi të të ashtuquajturës Bankë Postare e Kursimeve (Banka...
  Lajme20 Maj 2024
  Zëdhënësi i AAK-së, Kushtrim Xhemaili për FrontOnline thotë se janë për shkuarjen në zgjedhje por vetëm pas shkarkimit të Qeverisë ose dorëheqjes...
  Lajme20 Maj 2024
  Policia e Kosovës njofton se janë mbyllur gjashtë njësi të të ashtuquajturës “Bankë Postare Kursimore” në veri të vendit. Siç pohon policia,...
  Të tjera
  Lajme20 Maj 2024
  Policia në Gjilan, Stacioni Policor Viti në kuadër të planit operativ për realizim të urdhëresave gjyqësore gjatë javës që lamë pas kanë...
  Lajme20 Maj 2024
  Ministri i Mbrojtjes, Ejup Maqedonci, bashkë me komandantin e FSK-së, Gjenerallejtënant Bashkim Jashari morën pjesë në takimin virtual të radhës të Grupit...
  Lajme20 Maj 2024
  Policia e Kosovës ka bastisur degët e një institucioni financiar që dyshohet për aktivitet ilegal në veri të vendit. Lajmin e ka...
  Lajme20 Maj 2024
  Lidhja Demokratike e Kosovës ka adresuar kritika në drejtim të Qeverisë së Kosovës, për keqmenaxhimin e parasë publike. Deputeti i kësaj partie,...
  Lajme20 Maj 2024
  Deputeti i VV-së, Enver Dugolli, për FrontOnline ka folur rreth opsionit të mundshëm për të shkuar në zgjedhje të parakohëshme. Ai thotë se...
  Lajme20 Maj 2024
  Komuna e Prishtinës i ka njoftuar kafenetë dhe restorantet se mund t’i tërheqin në objektin e vjetër të komunës certifikatat në të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.