Gjuha:
×
 • Kronika
 • Kronika

  Gjashtë persona rrahen për një borxh në Shtërpcë

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Një rrahje masive u zhvillua dje në Shtërpcë.

  Krejt kjo, sipas policisë ndodhi për arsyen e një borxhi.

  Të përfshirë në rrahje ishin gjashtë persona ku si pasojë të gjithë ata kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtëve u është ofruar tretmani mjekësor.

  Me urdhër të prokurorit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.

  Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria
  Nga Rubrika
  Kronika26 Mars 2023
  Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka dhënë sërish detaje lidhur me zjarrin që përfshiu qendrën tregtare ELKOS Center në Pejë....
  Kronika26 Mars 2023
  Një person dyshohet se ia ka vënë flakën shtëpisë së vet në fshatin Raushiq të Pejës, të shtunën rreth orës 22. Sipas...
  Kronika26 Mars 2023
  Arrestohet një person në Mitrovicë, po bartte 21 emigrantë në veturëNjë person është arrestuar të shtunën rreth orës 1 e 20, në...
  Të tjera
  Lajme26 Mars 2023
  Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri u shpreh sot se vendimi i Gjykatës Kushtetuese për Ligjin për Këshillin Prokurorial vërteton...
  Vip26 Mars 2023
  Një ditë pasi u eliminua nga Big Brother VIP Albania, Kiara Tito, ka qenë e ftuar në “Fan Club” për të folur...
  Lajme26 Mars 2023
  Të dielën e ardhshme në Prishtinë do të mbahet një marsh, duke kërkuar drejtësi për krerët e UÇK-së që janë në Hagë....
  Lajme26 Mars 2023
  Është vetëm një nxënës që ndjek mësimet në klasën e parë të Shkollës Fillore “Rilindja” në fshatin Keqekollë të Komunës së Prishtinës....
  Vip26 Mars 2023
  Familjarët e Kristit kanë reaguar të revoltuar pasi Lorenci pranoi se ai dhe Keisi kanë pasur një romancë jashtë “Big Brother VIP”....
  Tenderët26 Mars 2023
  Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ndau gjysmë milion euro për restarurimin e objektit të ish-gjimnazit të Ferizajt, “Ismail Qemali’. Objekti, i...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.