×
 • Kronika
 • Kronika

  Gjakovari kthehet nga Zvicra por e sheh shtëpinë e djegur, njoftohet policia

  FrontOnline
  21 Nëntor 2021

  Një person ka njoftuar policinë se i është djegur shtëpia në fshatin Raqë të Gjakovës.

  I njëjti ka deklaruar se nuk ka informacione se kur i është djegur shtëpia, por se të djegur e ka gjetur pasi është kthyer nga Zvicra.

  Policia njofton se është duke e hetuar rastin.

  Njoftimi i plotë i policisë:

  ZJARRVËNIE /Fsh. Raqë, Gjakovë 19.11.2021 – 16:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se pasi është kthyer nga Zvicra, ka vërejtur se shtëpia e tij është e djegur. Ankuesi nuk din se kur ka ndodhur incidenti. Njësit përkatëse janë duke hetuar rastin.

  KEDS vendos 17 trafo të reja në daljen e Ponoshecit të Gjakovës
  Nga Rubrika
  Kronika18 Korrik 2024
  Policia e Kosovës kërkon ndihmë për identifikimin dhe kapjen e një personi, i cili dyshohet se ka kryer veprën penale të vjedhjes...
  Kronika18 Korrik 2024
  Pasditen e së mërkurës në Rahovec, një person me veturën të tij nga pakujdesia ka shkaktuar vetaksident trafiku, dhe si pasojë ka...
  Kronika18 Korrik 2024
  Një burrë ka njoftuar policinë në Prizren se persona të panjohuar ia kanë vjedhur veturën. Siç bën të ditur policia, rasti është...
  Të tjera
  Sport18 Korrik 2024
  Llapi është mposhtur në “Zahir Pajaziti” edhe në ndeshjen kthyese nga Wisla Krakowa në kuadër të kualifikimeve për Europa League. Pjesa e...
  Lajme18 Korrik 2024
  Artan Hajrizi vëllai i Faton Hajrizit i cili po dyshohet për vrasjen e një polici në Serbi, ka treguar se si vëllai...
  Lajme18 Korrik 2024
  Arbër Rexhaj, deputet i VV-së, ka thënë se i dyshuari për vrasjen e një polici serb në Serbi, është kriminel që ka...
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Një familje e cila raportohet të jetë nga Maqedonia e Veriut, ka pësuar aksident të tmerrshëm në afërsi të Leskovcit ndërsa po...
  Lajme18 Korrik 2024
  Autoritetet në Serbi kanë nisur sot në orën 19:00 kërkimet edhe me helikopterë mbi zonën ku ndodhi vrasja e mbrëmshme e policit....
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, ka refuzuar bisedimet për arritjen e një marrëveshjeje me Rusinë, pa miratimin e Kievit, pasi kryeministri hungarez, Viktor...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.