×
 • Vip
 • Vip

  Fifi prezanton veturën luksoze të tipit “Porsche Cayenne Coupe”

  FrontOnline
  03 Prill 2024

  Filloreta Raçi – Fifi ka njoftuar fansat së fundmi se ka blerë një makinë të re.

  Bëhet fjalë për një veturë luksoze të tipit, “Porsche Cayenne Coupe”, viti 2024, që kap vlerën e mijëra eurove.

  Këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi të publikuar në Instagram, ku shfaqet në një nga autosallonet në Prishtinë.

  “Tani jam një nënë me Porsche”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

  Kjo duket të jetë meritë e punës dhe angazhimit që bën tash e shumë vite.

  Artistja nga Ferizaj është shumë moti pjesë e estradës dhe natyrisht se gëzon të ardhura të mira.

  Këngëtarja shquhet për një sërë hitesh që ka realizuar dhe po vazhdon akoma të jetë shumë e kërkuar në treg.

   

  Image

  Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021
  Nga Rubrika
  Vip13 Prill 2024
  Festivali i Filmit në Kanë ka zbuluar listën e tij të shumëpritur të vitit 2024, pas suksesit të jashtëzakonshëm të edicionit të...
  Vip13 Prill 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbegu sapo ka lënë një njoftim në faqen e saj në Facebook. Këngëtarja, ka treguar se e...
  Vip13 Prill 2024
  Pak kohë më parë Graciano Tagani është bërë përsëri pjesë e formatit të ‘BBV3’. Gjatë qëndrimit të tij muajve të kaluar në...
  Të tjera
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Zyrtari i tretë më i pushtetshëm në Kinë, Zhao Leji – anëtar i Komitetit të Partisë Komuniste të Kinës – e ka...
  Sport13 Prill 2024
  Atletico Madrid ka marrë pikë të plota të shtunën ndaj Girona në kuadër të Javës së tridhjetë në La Liga. Ndeshja e zhvilluar...
  Sport13 Prill 2024
  Ballkani e ka konsoliduar udhëheqjen e tabelës së Superligës së Kosovës në futboll, duke bërë dy pikë më shumë se sa Llapi...
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Holanda do të mbyllë ambasadën e saj në Teheran të Iranit, nesër si një masë paraprake. Kështu tha Ministria e Jashtme holandeze,...
  Lajme13 Prill 2024
  Zyra e Rregullatorit të Energjisë (ZRRE) në Kosovë nuk ka ende informacione se nga cilët operatorë furnizohet Elektroseveri për shpërndarjen e energjisë...
  Lajme13 Prill 2024
  I është dhënë lamtumira e fundit, 21 vjeçarjes  që u vra dje nga ish bashkëshorti brenda Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj....

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.