Vip

Fansat sulmojnë Emily Ratajkowski për fotografitë e reja

Fansat sulmojnë Emily Ratajkowski për fotografitë e reja
16:45 | 10 Qershor 2021

Modelja Emily Ratajkowski është sulmuar për herë të dytë në vetëm një javë. Pasi fansat e sulmuan atë për mbajtjen e djalit të saj Sylvester Apollo Bear si një thes me oriz, ajo tani akuzohet për ushqyerjen me gji derisa konsumonte alkool. Emily shpërndau një seri fotografish nga festimi i 30-vjetorit në profilin e saj në Instagram.

Në disa prej tyre, modelja pozon me një gotë që përmban një lëng që të kujton verë ose shampanjë, dhe në fotot e tjera ajo pozon ndërsa i jep gji djalit të saj. “Pirja e alkoolit dhe ushqyerja me gji janë një kombinim i shkëlqyeshëm”, shkroi një ndjekës me sarkazëm.

“Shpresoj që të mos keni ushqyer me gji pasi keni pirë alkool”, “Ajo pi alkool dhe i jep gji një foshnje”, shkruan të tjerët. Gjithashtu, shoqëruesit e Emily e akuzojnë atë për mbajtjen e foshnjës si një aksesor mode. “Sot, fëmijët janë si bizhuteri”, “Ajo nuk di të mbajë fare një foshnjë”, janë vetëm disa nga komentet./FrontOnline/

 

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera