×
 • Vip
 • Vip

  Erolldi e çon Diolen në Spanjë për pushime, çifti publikon foto nga atje

  FrontOnline
  03 Prill 2024

  Erolld Belegu dhe Diola Dosti pak javë më parë zyrtarizuan lidhjen e tyre të dashurisë.

  Biznesmeni i njohur nga Kosova dhe bukuroshja nga Shqipëria duket se po shijojnë pushimet e para si çift.

  Si destinacion të këtyre pushimeve ata kanë zgjedhur Barcelonën, një nga vendet më të bukura në Spanjë.

  Derisa po argëtohen në shoqërinë e njëri-tjetrit, dyshja nuk kanë ngurruar të sjellin pamje të vendit.

  Në një intervistë të re, Belegu tregoi se si u njoh me nutricionisten dhe kishte pak kohë.

  Ata u takuan në koncertin e Vesa Lumës të organizuar në Shqipëri dhe që aty filluan komunikimin.

  Pritet të shihet në vazhdim se si do të shkojë kjo marrëdhënie e tyre.

  Bigbrother Vip Kosova dhe Bigbrother Vip Albania në Artmotion
  Nga Rubrika
  Vip12 Prill 2024
  Nora Istrefi po i shijon ditët e nxehta me diell. Këngëtarja e njohur shqiptare ka udhëtuar drejt Dubait me vajzën e saj...
  Vip12 Prill 2024
  Rihanna tregoi anën e saj ‘të egër’ teksa u largua nga festa e ditëlindjes së mikes së saj Melissa Forde të enjten...
  Vip12 Prill 2024
  Modelja 24-vjeçare nga Venezuela, Vilevis Brito, ka vdekur pas një arresti kardiak që erdhi si shkak i nënshtrimit të një operacioni në...
  Të tjera
  Bota/Rajoni12 Prill 2024
  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka ndarë momenter nga pritja që i është bërë në Pallatin Elysee në Paris, ku u prit...
  Lajme12 Prill 2024
  Sibel Halimi, drejtoreshë të Kulturës në Komunën e Prishtinës, ka reaguar për vrasjen e një gruaje sot në Ferizaj. Ajo në një...
  Bota/Rajoni12 Prill 2024
  Rreth 40 lëshime raketash janë identifikuar duke kaluar nga Libani, tha ushtria izraelite. Në një postim në Telegram, Forcat e Mbrojtjes së...
  Lajme12 Prill 2024
  Në shenj revolte dhe reagimi për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj, Kolektivi Për Mendim dhe Veprim Feminist, të hënën në orën 17:30...
  Lajme12 Prill 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur sot në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj,...
  Lajme12 Prill 2024
  Avokati Azem Vllasi, thotë se shtetet perëndimore po e tolerojnë presidentin serb, Aleksander Vuçiqin, kjo për arsye që ai të mos shkojë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.