×
 • Vip
 • Vip

  Edona James tregon sa i ka zgjatur më së shumti marrëdhënia seksuale

  FrontOnline
  03 Dhjetor 2023

  Mbrëmë banorët e Big Brother VIP Kosova kanë realizuar sfidës së kapitenit.

  Gjatë sfidës, ishte Buci ai që ngacmoi Edonën.

  Ai e pyeti Edonën se “sa minuta ka zgjatur marrëdhënia e jote seksuale me të dashurin më së shumti”.

  Edona u përgjigj duke i thënë se “një orë kur kemi pi, ndërsa kur nuk kemi pi, 5 minuta”.

  Kujtojmë se, të premten tre banorë të tjerë iu shtuan shtëpisë: Mirdon Pacolli, Ard Gashi dhe Miss Rose.

   

  KEDS njofton se këto vende do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Drenusha Latifi, ka shokuar opinionin me deklaratat e saj të fundit, duke bërë akuzat e rënda për dhunë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Në një shtëpi ku tensioni dhe emocionet janë gjithmonë në pikën e lartë, Erjola Doçi, një nga pjesëmarrëset e Big Brother VIP...
  Të tjera
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, tha se në shëndetësi nuk ka zhvillim nga Qeveria Kurti, por sipas tij ka vetëm degradim. Sipas...
  Sport29 Shkurt 2024
  Edon Zhegrova po kalon një sezon të karrierës te Lille në elitën e futbollit francez. Ylli kosovar është prej futbollistëve më të...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi të hënën është takuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, ndërsa sot ai ka publikuar...
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Këshilltari në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Çerim Bajrami, është sulmuar fizikisht. Rasti ka ndodhur sot rreth orës 16:00, në...
  Lajme29 Shkurt 2024
  KFOR-i ka bërë të ditur se një person me armë zjarri (lodër) në veri të Mitrovicës sot pasdite ka filluar të sillej...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.