×
 • Vip
 • Vip

  Edona ‘godet’ Lindën, zbulon se çfarë video të saj pa nga OnlyFans

  FrontOnline
  13 Shkurt 2024

  Edona James dha një intervistë ekskluzive për Prive.

  Fiks pas dhjetë vitesh nga kur i trazoi ujërat po në Prive, ajo erdhi në rrethana krejt tjera.

  Si finaliste e edicionit të dytë të Big Brother VIP, Edona i tha të gjitha sa i përket raporteve me ish-banorët e planeve për të ardhmen.

  Në intervistë, ajo ‘goditi’ sërish Linda Halimin, të cilës ia përmendi edhe gjatë qëndrimit në shtëpi çështjen e llogarisë në OnlyFans.

  Edona pretendoi se ka parë një video të saj në këtë platformë nga e cila është habitur.

  Sipas James, Linda mund të konsiderohet thuajse pornostare!

   

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për vendet që s’do të kenë rrymë
  Nga Rubrika
  Vip01 Mars 2024
  Artistja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj është duke përgatitur një projekt të ri muzikor edhe pas raportimeve të shumta për ndarjen nga...
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...
  Vip29 Shkurt 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Drenusha Latifi, ka shokuar opinionin me deklaratat e saj të fundit, duke bërë akuzat e rënda për dhunë...
  Të tjera
  Lajme01 Mars 2024
  Koordinatorja e Departamentit për Mbrojtje dhe Siguri Kombëtare në kuadër të Kabinetit për Qeverisje të Mirë të PDK-së, Besa Kabashi-Ramaj, mban konferencë...
  Bota/Rajoni01 Mars 2024
  Alexei Navalny do të varroset të premten në Moskë, mes masave të rrepta sigurie, dy javë pas vdekjes së tij të papritur...
  Lajme01 Mars 2024
  Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në bashkëpunim me Forumin Intelektual - Evropa 2023, organizojnë sot tryezën me temë “Gjendja e Arsimit në...
  Bota/Rajoni01 Mars 2024
  43 persona kanë mbetur të vdekur pasi një zjarr shpërtheu në një ndërtesë shumëkatëshe në Bangladesh. Sipas mediave lokale, zjarri filloi në...
  Lajme01 Mars 2024
  Të martën, çështja e dinarit ktheu në tryezën e dialogut Kosovën dhe Serbinë. Por, për dallim nga herët e tjera takimi nuk...
  Sport01 Mars 2024
  Synimi i Carlo Ancelottit me Real Madridin është që ata të arrijnë 80 pikë para El Clasico më 21 prill, zbulon Diario...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.