Lajme

E thotë Agim Veliu: Përfundimisht duhet të definohet me Vetëvendosjen posti i presidentit, Isa Mustafa duhet të jetë presidenti i ri

E thotë Agim Veliu: Përfundimisht duhet të definohet me Vetëvendosjen posti i presidentit, Isa Mustafa duhet të jetë presidenti i ri
21:32 | 04 Nëntor 2019

Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu ka theksuar se nuk duhet kushtëzime në raportet ndërmjet VV-së dhe partisë së tij.

Ai ka theksuar se duhet të definohet edhe posti i presidentit.

“Figura e Isa Mustafës është një nga figurat më të rëndësishme për postin e presidentit”, ka thënë Agim Veliu.

Veliu në një intervistë për Dukagjini ka theksuar se Lutfi Haziri është një nga figurat më kredibile në LDK.

Veliu ka theksuar se në Gjilan LDK kishte pak rrëshqitje, por sipas tij, Lutfi Haziri prap do ta rikthej fitoren atje

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera