Bota/Rajoni

E rëndë: 46-vjeçari hidhet nga kati i gjashtë i ndërtesës duke gjetur vdekjen e menjëhershme

E rëndë: 46-vjeçari hidhet nga kati i gjashtë i ndërtesës duke gjetur vdekjen e menjëhershme
14:57 | 03 Nëntor 2019

Një 46-vjeçar i ka dhënë fund jetës në Tiranë duke u hedhur nga kati i gjashtë i një ndërtese.

Policia thotë se ngjarja ndodhi rreth orës 12:30 në rrugën “Irfan Tomini” në kryeqytet. R.K, sipas njoftimit të policisë, dyshohet se ka kryer aktin e vetëflijimit në kushte të rënduara psikologjike.

Njoftimi

Rreth orës 12:30 në rrugën “Irfan Tomini”, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 6-të i banesës shtetasi R. K., 46 vjeç, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera