×
 • Vip
 • Vip

  E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e “vdekjes” për çiftin Ilnisa-Meriton

  FrontOnline
  29 Shkurt 2024

  Në një shtëpi ku tensioni dhe emocionet janë gjithmonë në pikën e lartë, Erjola Doçi, një nga pjesëmarrëset e Big Brother VIP Albania, ka shfaqur një sjellje të pazakontë duke përgatitur hallvë për çiftin Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi, të cilën ajo i ka quajtur “të vdekur”.

  Ky akt i ndodhur në shtëpinë e Big Brother ka shpërthyer një furtunë komente dhe emocionesh midis pjesëmarrësve dhe ka bërë që shtëpia të jetë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shikuesve.

  Erjola, e cila është një nga të nominuarat për eliminim këtë javë, ka zgjedhur të shprehë indiferencën dhe kritikën e saj ndaj çiftit Ilnisa-Meriton duke përgatitur hallvë, një ëmbëlsirë tradicionale shqiptare e rezervuar zakonisht për momente të rëndësishme dhe ceremonitë mortore.

   

  Gjithçka ka nisur kur Erjola ka vendosur të bëjë një deklaratë të fortë për Ilnisën dhe Meritonin, duke i cilësuar ata si “të vdekur”. Në një shenjë ironie dhe provokimi, ajo ka vendosur të gatuajë hallvë, një veprim që ka shokuar të tjerët në shtëpi dhe ka nxitur një reagim të fuqishëm nga Meritoni.

  Reagimi i Meritonit ka qenë i ashpër, duke shprehur zhgënjimin dhe ofendimin ndaj këtij veprimi të Erjolës. Çifti ka hyrë në një debat të hapur, duke shkëmbyer fjalë të ashpra dhe emocione të forta, duke bërë që gjendja e tensionuar të arrijë kulmin.

  Ndërsa Erjola Doçi ka vendosur t’i dalë përballë situatës me një sjellje sfiduese, është ende pa ditur se si ky incident do të ndikojë në fatin e saj në votimin për eliminim në fund të javës. Për shikuesit, ky moment ka shtuar emocionet dhe intrigat në shtëpinë e Big Brother VIP Albania dhe ka krijuar pritshmëri të mëtejshme për zhvillimet e ardhshme në këtë reality-show të ndjekur me interes nga publiku. /Telegrafi/

  Delegacioni nga Drake University viziton Devolli Corporation, njësinë Prince Caffe
  Nga Rubrika
  Vip13 Prill 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbegu sapo ka lënë një njoftim në faqen e saj në Facebook. Këngëtarja, ka treguar se e...
  Vip13 Prill 2024
  Pak kohë më parë Graciano Tagani është bërë përsëri pjesë e formatit të ‘BBV3’. Gjatë qëndrimit të tij muajve të kaluar në...
  Vip13 Prill 2024
  Ilir Shaqiri, fituesi i Big Brother VIP1, nuk ka shpëtuar pa komentuar këtë edicion të Big Brother. I ftuar në “Cherry on...
  Të tjera
  Sport13 Prill 2024
  Xhudisti i njohur kosovar, Akil Gjakova dhe gruaja e tij janë në një proces divorci. Fillimisht ndarja ishte kërkuar nga vetë Akili....
  Lajme13 Prill 2024
  Ish-kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ka komentuar mbajtën e “referendumit” të 21 prillit në veri, ku do të votohet për largimin ose...
  Lajme13 Prill 2024
  Kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi e ka dënuar sulmin ndaj dy punëtoreve Shëndetësor në QKMF-në e kësaj komune. Ai tha se këto...
  Lajme13 Prill 2024
  Policia e Kosovës ka arrestuar sot serbin, Sreçko Sofronijeviq, dhe të njëjtit i është caktuar masë ndalimi prej 48 orësh. Arrestimi i tij...
  Vip13 Prill 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbegu sapo ka lënë një njoftim në faqen e saj në Facebook. Këngëtarja, ka treguar se e...
  Vip13 Prill 2024
  Pak kohë më parë Graciano Tagani është bërë përsëri pjesë e formatit të ‘BBV3’. Gjatë qëndrimit të tij muajve të kaluar në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.