×
 • Vip
 • Vip

  “E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

  FrontOnline
  02 Dhjetor 2023

  Një episod tensionues është shfaqur në edicionin e fundit të Big Brother VIP Kosova, ku afërsia në mes të Santiana Malokut dhe Bucit ka marrë një kthesë të re dhe të papritur.

  E fejuara e Bucit, hyri të premten brenda në shtëpinë dhe pa të ngurruar udhëzoi Bucin që të distancohet nga Santiana.

  Ajo i sugjeroi që të ndryshojë lojën e tij dhe të mos i afrohet më Santianës, çështje që ka shkaktuar një valë reagimesh brenda dhe jashtë shtëpisë.

  Ndërkohë, për të rënduar edhe më shumë situatën, i dashuri i Santianës, i cili fillimisht kishte shprehur vendosmërinë për të komunikuar ndjenjat e tij përmes një letre drejtuar asaj, ndryshoi mendje në momentin e fundit, dhe kjo gjë iu bë e ditur asaj në spektakël nga prezantuesit e programit.

  Vendimi për të mos e dërguar letrën e tij, duke lënë Santianën në një pavendimësi dhe stres për marrëdhënien e tyre të jashtme.

  Pas përfundimit të spektaklit, emocionet e Santianës dolën në sipërfaqe, dhe ajo u pa duke qarë, e mbytur nga ndjenjat dhe pasiguritë që e kanë përfshirë.

  Në një moment të ndjeshëm, ajo shprehu shqetësimin e saj për marrëdhënien me të dashurin, duke thënë se ishte e ngatërruar dhe jo e qartë në lidhje me zhvillimet e fundit: “Nuk mundem, kumedit sa veta e kanë pa videon, e kanë pa familja e tij, është shumë e rëndë për mu, nuk mundem më përballu”, tha Santiana në një bisedë me Lindën dhe Albën.

  Për Santianën, kjo përvojë po rezulton të jetë një udhëtim i vështirë emocionalisht. /Telegrafi/

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet
  Nga Rubrika
  Vip25 Shkurt 2024
  Pas largimit ‘të papritur’ nga formati i ‘BBV3’, Olsi Bylyku ka qenë tepër i komentuar ku dhe vetë aktori u habit për...
  Vip25 Shkurt 2024
  Bukuroshja e Big Brother VIP 2, Alba Vukaj po shijon pushimet në Meksikë. Atje, ajo është me prindërit, motrën dhe vëllezërit teksa...
  Vip25 Shkurt 2024
  Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca është mjaftë aktive në mediat sociale. Ajo ka befasuar ndjekësit teksa publikon një video ku...
  Të tjera
  Vip25 Shkurt 2024
  Silvi Forte është banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip, i cili u fut mbrëmjen e djeshme, së bashku...
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Policia shqiptare ka arrestuar një 30-vjeçar në Kavajë, nën dyshimin se bashkë me vëllain e tij pasi e rrahën një 25-vjeçar e...
  Sport25 Shkurt 2024
  Më 25 mars, kombëtarja e Shqipërisë do ta luajë një ndeshje miqësore kundër Suedisë. Ndeshja do të zhvillohet në ora 19:00 në...
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Bjellorusia po mban sot zgjedhje parlamentare dukshëm të kontrolluara dhe nën masa të larta të sigurisë në qendrat e votimit, për të...
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Taulant Balla, ka njoftuar se brenda 24 orëve janë arrestuar 15 persona. Ai me këtë rast ka...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Ish-deputetja dhe moderatorja, Grida Duma, ka folur për ndjenjat që i jep Kosova sa herë të jetë e pranishme. E ftuar në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.