[wp-story]

Lajme

E frikshme, vetura bllokohet në një urë në Gjakovë

E frikshme, vetura bllokohet në një urë në Gjakovë
14:35 | 05 Nëntor 2019

Një veturë ka mbetur në urë në fshatin Qerim të Gjakovës.

Vetura e tipit Passat nuk ka arritur ta kalonte urën e vjetëruar duke ngelur në të.

Për fat të mirë, nuk ka pasur pasoja në njerëz dhe më pas është bërë nxjerrja e Passatit nga ura.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera