×
 • Lajme
 • Lajme

  E denoncoi rrejshëm 17 herë një person, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë

  FrontOnline
  25 Maj 2024

  Një rast i pazakontë i lajmërimit të rremë ka ndodhur në Fushë Kosovë.

  Policia e Kosovës në raportin 24-orësh njofton se një person përmes telefonit dhe aplikacionit ‘Lajmëro Policinë’ ka denoncuar rrejshëm 17 herë viktimën mashkull kosovar, kinse ky i fundit ka kryer vepra penale.

  “Fushë Kosovë 07.01/23.05.2024 – Koha e panjohur. I dyshuari mashkull kosovar përmes telefonit dhe aplikacionit ‘Lajmëro Policinë’ ka denoncuar rrejshëm 17 herë viktimën mashkull kosovar, kinse ky i fundit ka kryer vepra penale”, thuhet në raport.

  I dyshuari është arrestuar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

  Rasti është në hetime.

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për vendet që s’do të kenë rrymë
  Nga Rubrika
  Kronika15 Qershor 2024
  Një i dyshuar është arrestuar të premten pasi kishte rrëmbyer një person dhe që për lirimin e tij kërkonte 30,000 euro nga...
  Lajme15 Qershor 2024
  Nga 170 euro sa ishte vitin e kaluar, çmimi i një kurbani në Kosovë këtë vit ka shkuar në 350 euro. Shitësit...
  Lajme15 Qershor 2024
  Sekretari i Përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Imri Ahmeti se iniciativa e fundit për të shkuar në zgjedhje, ka qenë lojë...
  Të tjera
  Lajme15 Qershor 2024
  Policia e Kosovës, pas informacioneve të pranuara nga Agjencia e Kosovës për Inteligjencë, ka gjetur dhe sekuestruar dje një sasi armatimi në...
  Lajme15 Qershor 2024
  Kuvendi i Komunës sot do të mbajë një seancë solemne. Kjo për rastin e ditës se çlirimit të Gjilanit. Seanca nis ora...
  Lajme15 Qershor 2024
  Nesër për besimtarët mysliman shënohet festa e Kurban Bajramit. Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava sot do t’i drejtohet opinionit publik për një...
  Lifestyle15 Qershor 2024
  Sara Milliken u shpall Miss Alabama në vitin 2024 dhe këtë vit kjo 23-vjeçare do të garojë me përfaqësuese të shteteve të...
  Bota/Rajoni14 Qershor 2024
  Një 33-vjeçar u arrestua pasi theri me thikë një 12-vjeçare në qendrën tregtare Valkea të Finlandës të enjten në mbrëmje. Transmetuesi publik...
  Sport14 Qershor 2024
  Një nga vendimet e VAR-it në ndeshjen hapëse të Kampionatit Evropian mes Gjermanisë dhe Skocisë u shfaq në një ekran gjigant në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.