×
 • Vip
 • Vip

  E acaruar dhe provokuese: Egla nuk ndalet, hedh përtokë rrobat e banorëve

  FrontOnline
  19 Prill 2024

  Në shtëpinë e zhurmshe të “Big Brother Vip Albania”, tensionet nuk janë të reja, por duket se mbrëmja e djeshme ka sjellë një shpërthim të ri.

  Egla ka shkaktuar një situatë të pazakontë dhe të acaruar me banorët e tjerë, duke vepruar në një mënyrë që pak kush e prist

  Pas një serie mosmarrëveshjesh që prej fillimit të aventurës së saj në shtëpi, Eglës i është përkeqësuar akoma më shumë raporti me bashkëbanorët.

   

  Ajo ka kapërcyer edhe njëherë kufijtë, kur është shfaqur në lavanderi dhe në një gjest të papritur, ka hedhur në tokë të gjitha rrobat që ndodheshin aty.

  Ajo shihet teksa përhapte rrobat në dyshemenë e dhomës, duke i shpërndarë thuajse në çdo cep të saj.

  Reagimet e banorëve nuk vonuan. Erjola u shfaq menjëherë e acaruar nga ky veprim, që padyshim e ka bërë të ndihet e provokuar.

  Në anën tjetër, Graciano, gjithnjë i përpjekur për të qetësuar situatat, ka ndërhyrë duke marrë fajin mbi vete, në një përpjekje për të shuar debatin dhe për të shmangur përshkallëzimin e tensioneve. /Telegrafi/

  Shumë sport në platformën Artmotion, sezoni i ri në ligat më të forta të botës sjellë shumë ekskluzivitete
  Nga Rubrika
  Vip18 Maj 2024
  Familja Salihu mbrëmë kishin festë. Kjo sepse Engji po i jep fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me...
  Vip17 Maj 2024
  Këngëtari i mirënjohur Luiz Ejlli është mjaftë aktiv në mediat sociale. Këngëtari sot kë njoftuar ndjekësit që ka blerë veturë të tipit...
  Vip17 Maj 2024
  Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj...
  Të tjera
  Bota/Rajoni18 Maj 2024
  Aeroporti i Mynihut në Gjermani është mbyllur, sepse disa aktivistë për mbrojtjen e klimës kanë hyrë në psitën e tij. Siç raporton...
  Lajme18 Maj 2024
  Rezultati i mbledhjes së djeshme në Këshillin e Evropës, çështjet bilaterale dhe rajonale si dhe projektet e përbashkëta ishin temë e diskutimit...
  Lajme18 Maj 2024
  Deputeti i Listës Guxo që është në koalicion me Vetëvendosjen, Ekrem Mustafa, thotë se nuk ka përqarje të raporteve mes Presidentes Vjosa...
  Lajme18 Maj 2024
  Deputetja e Listës Guxo, Jeta Statovci, për FrontOnline thotë se nuk duhet pritur askush të ketë krisje të raporteve politike mes Presidentes...
  Lajme18 Maj 2024
  Kosova jashtë mbledhjes së Këshillit të Ministrave, deputeti Rexhaj e quan “konsensus i dhimbshëm” dhënien e tokave të Manastirit të Deçanit Mos...
  Lajme18 Maj 2024
  Një person në Raskovë të Obiliqit është arrestuar pasi i njëjti ka penguar zyrtarët policor gjatë tentimit për ta arrestuar. Siç bëhet...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.