Lajme

Dy muaj më herët, fillon dekorimi i kryeqytetit

Dy muaj më herët, fillon dekorimi i kryeqytetit
09:30 | 05 Nëntor 2019

U kritikua shumë për vonesë të dekorimit të qytetit për festat e fundvitit.

Këtë vit, Komuna e Prishtinës ka filluar dy muaj më herët dekorimet për fundvit.

Në sheshin “Skënderbeu” është vendosur bredhi i Vitit të Ri ku pritet edhe të dekorohet./Front Online/

 

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera