×
 • Lajme
 • Lajme

  Dumoshi uron Krishtlindjen

  FrontOnline
  24 Dhjetor 2020

  Ministrja e Kulturës, Vlora Dumoshi ka uruar krishtlindjet për besimtarët e krishterë.

  “Harmonia dhe kujdesi për njëri-tjetrin mbizotroftë në zemrën e secilit.
  Uroj shëndet, gëzime e mbarësi, me uratën që viti që po vjen të sjellë më shumë begati e paqe mes njerëzve”, shkruan Dumoshi, përcjellë Gazeta Blic.

  Ky është postimi i saj i plotë:

  Gëzuar Krishtlindjen!
  Një urim të përzemërt për të gjithë besimtarët e krishterë.
  Harmonia dhe kujdesi për njëri-tjetrin mbizotroftë në zemrën e secilit.
  Uroj shëndet, gëzime e mbarësi, me uratën që viti që po vjen të sjellë më shumë begati e paqe mes njerëzve.
  Për shumë mot! ?

  Formula 1 vjen në Artmotion më "i çmendur" se kurrë
  Nga Rubrika
  Lajme29 Maj 2024
  Një person është arrestuar në Leposaviq për “vjedhje identiteti”. Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për rajonin...
  Lajme29 Maj 2024
  Bernard Nikaj Sekretar për Marrëdhënie Ndërkombëtare në  PDK tha se kanë provuar që të i’a shkurtojnë Kurtit mandatin së paku për tetë...
  Lajme29 Maj 2024
  Deputeti i PDK-së, Rashit Qalaj, ka thënë se Donika Gërvalla e ka pamundësuar që babai i saj Jusuf Gërvalla të varroset me...
  Të tjera
  Lajme29 Maj 2024
  “Kurrë dora ime nuk qohet ta votojë një koalicion me kryeministër Albin Kurtin. Mund të votoj çfarëdo koalicioni me Bedri Hamzën kryeministër....
  Lajme29 Maj 2024
  Gjatë vizitës zyrtare në Kanada, zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, është pritur në takim nga senatori,...
  Lajme29 Maj 2024
  Daut Haradinaj nga AAK-ja thotë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti po përqan shqiptarët në Luginë. Haradinaj thekson se, kjo përçarje e...
  Lajme29 Maj 2024
  Fondi i Kosovës për Efiçiencë të Energjisë (FKEE) njofton të gjithë përfituesit e thirrjes “ZBATIMI I MASAVE TË EFIÇIENCËS SË ENERGJISË PËR...
  Lajme29 Maj 2024
  Deputeti i VV-së, Armend Muja, sa i përket zërave për koalicion PDK-LVV, tha se nuk ka ndonjë përafrim me partinë që udhëheqet...
  Sport29 Maj 2024
  Borussia e Dortmundit do të festojë në “Wembley” pavarësisht nga rezultati i finales me Realin e Madridit. Sipas tabloidëve britanikë klubi nga...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.